ALAVIS single MAXÍK dla psów

600g Na magazynie 5 szt 132,24 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka

Katalog: 1900492

Produkt przeciwzapalny i uśmierzający ból, do wzmacniania więzadeł i ścięgien oraz do regeneracji i rozluźnienia mięśni. Ultra czysta forma MSM w połączeniu z markowymi kolażami Collyss i Cartidyss.

Przeciw zapaleniu i bólowi oraz w celu wzmocnienia więzadeł i ścięgien

ALAVIS ™ Single Maxík zawiera ultra-czystą formę MSM w połączeniu z Collyss i Cartidyss

ALAVIS ™ Single Maxik ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozszerzające naczynia krwionośne i przeciwobrzękowe. Ma swoje zastosowanie jako uzupełnienie leczenia zwyrodnieniowych i zapalnych zaburzeń narządu ruchu (artroza, zapalenie stawów).

Dzięki działaniu przeciwutleniającemu i detoksykacyjnemu ALAVIS ™ Single Maxík bierze również udział w rozkładzie uszkodzonej tkanki stawowej. Może być również stosowany jako dodatek w alergologii w celu złagodzenia objawów alergicznych lub w dermatologii w celu uzyskania wyższej jakości włosów, skóry i pochodnych skóry.

Polecamy:

  • w stanach zapalnych i bólach stawów, więzadeł, ścięgien i mięśni
  • w celu zmniejszenia predyspozycji do chorób stawów (np. zwichnięcie rzepki, dysplazja łokci lub bioder)
  • w celu poprawy jakości sierści, w tym matowej
  • do regeneracji i odprężenia mięśni
  • do wzmacniania więzadeł i ścięgien

Substancje zawarte w ALAVIS ™ Single Maxík:

MSM - metylosulfonylometan
MSM - metylosulfonylometan to substancja zawierająca organicznie związaną siarkę, która działa wzmacniająco na więzadła i ścięgna, tłumi stany zapalne i ból oraz regeneruje i rozluźnia mięśnie. Ma również silne działanie przeciwutleniające i inne pozytywne działania i jest unikalnym źródłem związków siarki, które mają pozytywny wpływ na organizm, szczególnie w uszkodzonej chrząstce stawowej. Siarka bierze udział między innymi w procesie tworzenia kolagenu i glukozaminy - podstawowych materiałów budowlanych chrząstki stawowej i tkanki łącznej.

Collyss

Collyss® - najwyższej jakości kolagen typu I - znajduje się w mocno obciążonych strukturach, takich jak ścięgna i włóknista chrząstka. Jest rozciągliwy, a zatem bardzo ważny dla wytrzymałości ścięgien, a tym samym dla wzmocnienia układu mięśniowo-szkieletowego. Ten kolagen występuje również w kościach i skórze. Collyss® typ I kolagen to opatentowany oczyszczony hydrolizat kolagenu uzyskany z chrząstki ryb morskich.

Cartidyss

Cartidyss® - najwyższej jakości kolagen typu II - utrzymuje kształt chrząstki i zapobiega jej deformacji. Kolagen typu II jest częścią chrząstki szklistej i elastycznej i jest odporny na ściskanie. Cartidyss® to oczyszczony hydrolizat kolagenu uzyskiwany z chrząstki płaszczki .

Zawartość substancji czynnych w 1 kg:

  • MSM - metylosulfonylometan - 994 g
  • Collyss ® - 3 g
  • Cartidyss ® - 3 g

Dzienna dawka:

  Waga psa Dzienna dawka
Średnie rasy 15–25 kg 1/4 miarki
Duże rasy 25–35 kg Miarka 1/3
  35–45 kg 1/2 miarki
Gigantyczne rasy 45–55 kg Miarka 2/3
  55–75 kg Miarka 3/4
  75 i więcej kg 1 miarka

Podawaj tę dawkę przez pierwsze 14 dni dwa razy dziennie, a następnie kontynuuj zalecaną dawkę raz dziennie, w długim okresie w przypadku stanów przewlekłych.

Sposób użycia: Proszek podaje się codziennie zgodnie z zalecaną dawką bezpośrednio do jamy ustnej, miesza się z kawałkiem jedzenia lub wlewa do jedzenia lub granulatu.

Czas użytkowania: nieograniczony w czasie. Nie zgłoszono poważnych działań niepożądanych podczas długotrwałego podawania.

Uwaga: W przypadku problemów ze stawami, ALAVIS ™ Single Maxík należy podawać razem z produktami chroniącymi chrząstki, takimi jak ALAVIS ™ Joint Nutrition.

Wielkość opakowania: 600 g proszku

16. 01. 2020

Pejskovi pomáhá prokazatelně