Zimowa opieka nad psem
09.12.19 Opieka

Zimowa opieka nad psem

Psy żyjące na zewnątrz przez cały rok i trzymające „kanapy” potrzebują nieco innej opieki w okresie zimowym niż w innych porach roku. O czym pamiętać

Świetne wskazówki na prezenty świąteczne dla psów
27.11.19 Wiadomości

Świetne wskazówki na prezenty świąteczne dla psów

Do Bożego Narodzenia jest mniej niż miesiąc. Najwyższy czas pomyśleć o tym, co dasz swoim bliskim w tym roku. Szukając prezentów, pomyśl nie tylko o rodzinie, ale także o czworonożnych przyjaciołach. W końcu psy są uważane za najlepszych przyjaciół człowieka, więc zasługują na niespodziankę pod drzewem. Oto wskazówki, którym żaden pies nie może się oprzeć. Możesz wygodnie kupować w domu na krmeni.cz.

Iberyjski wilk
20.11.19 Wiadomości

Iberyjski wilk

ZOO Jihlava zaczęła hodować wilki, budując swoją ekspozycję w 2016 roku. Po dokładnym rozważeniu wszystkich możliwości, perspektyw hodowlanych i programów ochrony zoologowie wybrali jeden z najbardziej zagrożonych europejskich podgatunków wilka. Był to wilk iberyjski ( Canis lupus signatus) , który niegdyś zamieszkiwał cały Półwysep Iberyjski, terytorium Hiszpanii i Portugalii.

Szczekanie w 50 językach
19.11.19 Życie z psem

Szczekanie w 50 językach

Psy mówią wspólnym językiem. I bez względu na to, skąd pochodzą, rozumieją szczekanie innych psów. Ale czeskie „haf haf” brzmi inaczej w językach obcych.

Mięso w granulkach - surowe vs. surowe suszone
13.11.19 Żywienie

Mięso w granulkach - surowe vs. surowe suszone

Chociaż wielu producentów pasz ma wysoki poziom świeżego mięsa w granulkach, należy zauważyć, że jeden kg świeżego mięsa nie oznacza tego samego, co jeden kg suszonego mięsa. Nie jest prawdą, że im więcej świeżego mięsa zawiera, tym więcej mięsa zawierają granulki.

Dlaczego pies gryzie?
12.11.19 Wychowanie i szkolenie

Dlaczego pies gryzie?

lub Jak dogonić destruktory

Gryzienie jest dla psa naturalne i przyjemne. Jeśli robi to pod nadzorem i na zastrzeżonych zabawkach, właściciel nie ma nic przeciwko. Problem pojawia się, gdy skłonność do niszczenia się zwiększa, a pies powoduje wielkie szkody i bałagan.

Ibero NATURAL - karma inspirowana wilkami
06.11.19 Żywienie

Ibero NATURAL - karma inspirowana wilkami

Niezależnie od tego, czy masz w domu psa-olbrzyma, czy zwierzę domowe mieści się w jego dłoni, geny ukrywają wilka. A bestia, nawet jeśli jest tylko pokojem, zasługuje na wysokiej jakości i smaczne karmienie dużą ilością mięsa i innych korzystnych substancji. A to nowa marka Ibero NATURAL.

Kiedy stosować wspólne suplementy i jak je wybrać?
30.10.19 Zdrowie i choroby

Kiedy stosować wspólne suplementy i jak je wybrać?

Aby cieszyć się psem tak długo, jak to możliwe, pełne radości chwile pełne ruchu, od czasu do czasu opłaca się leczyć zapobiegawczo, stosując wspólne odżywianie. Wybierając suplement do stawów, zaleca się jednak monitorowanie składu i rozważenie zastosowania składników przeciwzapalnych, takich jak metylosulfonylometan - MSM i boswellia u psów, które używają go wyłącznie jako środek ostrożności, a nie z powodu problemów z aparatem ruchowym.

Pieski czy miłośnicy kotów?
01.10.19 Wiadomości

Pieski czy miłośnicy kotów?

Niektóre zwierzęta są własnością 71% populacji Republiki Czeskiej - najczęściej psy (44%), koty (29%) i ryby (13%). Zostało to pokazane w najnowszym badaniu Marsa wśród ogółu społeczeństwa, które ujawniło również, że zdecydowana większość czeskiej populacji (77%) to właściciele psów, a pozostała mniejszość to miłośnicy kotów.

Prezentacja projektu Greyhounds w potrzebie
05.09.19 Życie z psem

Prezentacja projektu Greyhounds w potrzebie

Zespół miłośników chartów stworzył unikalny projekt Greyhound in Need, aby pomóc „długim nosom” w oczekiwaniu na nowy dom i miłość. Hana Kellermannová odpowiada na pytania.