BARNYS TRIPLE BLEND wyjątkowo mocny- dla ludzi

200g NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 89,97 zł
+
Historia cen
700g Na magazynie > 5 szt 222,35 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1900550

Jeszcze bardziej wszechstronny i jeszcze mocniejszy produkt dla twoich stawów. Naszym zdaniem najsilniejszy chondroprotekcyjny suplement diety na stawy wszechczasów. 5-gwiazdkowy wspólny produkt Barnys® we współpracy z ALAVIS ™ (prestiżowa kanadyjska seria stawów i chrząstek). Uczciwa jakość! Każda partia tego suplementu diety jest testowana pod kątem zawartości substancji czynnej zgodnie z Farmakopeą UE. Dopiero po tym pomiarze produkt zostaje dopuszczony do sprzedaży.

Odpowiedni do stosowania: bardzo odpowiedni do długotrwałego stosowania, do rozpoczynania umiarkowanej trudności, dla sportowców, ciężko pracujących osób i osób z przeciążonymi stawami (nadwaga itp.).

Dobra dawka odżywiania stawów dla twoich stawów!

700 g - opakowanie na 5 miesięcy.

 

 

Zawiera kombinację substancji chondroprotekcyjnych - siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM Lignisul® i kolageny z bezpiecznego źródła naturalnego.

Substancje zawarte w Barny's Triple Blend Extra Strong - siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny i kolagen typu II tworzą naturalną strukturę chrząstki stawowej, kolagen typu I jest częścią więzadeł i ścięgien, MSM jest źródłem niezbędnej, organicznie związanej siarki.

MSM Lignisul®: często określany jako cudowny składnik, ważny składnik odżywczy w budowie tkanek łącznych i chrząstki stawowej.

Siarczan glukozaminy: naturalny składnik chrząstki stawowej i mazi stawowej.

Siarczan chondroityny: naturalny i niezbędny składnik chrząstki stawowej.

Kolagen typu I uzyskany z chrząstki ryb morskich najwyższej jakości marki COLLYSS ™: ścięgna, więzadła, kości.

Kolagen typu II uzyskany z najwyższej jakości chrząstki płaszczki CARTIDYSS ™: chrząstki stawowej.

Witamina C: przyczynia się do normalnej produkcji kolagenu w celu prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Nie dodaje się barwników w celu utrzymania jakości produktu.

MSM - LIGNISUL® (metylosulfonylometan, substancja przeciwzbrylająca: krzemionka), siarczan glukozaminy 2KCl (skorupiaki), siarczan chondroityny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat (aromat i naturalne substancje aromatyczne, maltodekstryna, stabilizator: guma arabska - żywica akacjowa, żywica akacjowa) i zapach: cukier), witamina C NUTRA-C ™ (L-askorbinian wapnia, L-askorbinian magnezu, L-treonian wapnia, 24% RHP) 19,3 mg, ekstrakt z chrząstki - kolagen II. typ CARTIDYSS ™ (z ryb), zhydrolizowany kolagen typu I COLLYSS ™ (z ryb), słodzik: stewiolglikozydy z rośliny stewii.

Zawartość substancji czynnych w dziennej dawce (1 miarka - 4,5 g):

MSM (metylosulfonylometan): 1958 mg najwyższej jakości Lignisul®

Siarczan glukozaminy 2KCl 75,4%: 1565 mg

Siarczan chondroityny 90%: 652 mg

Kolagen rybny typu I najwyższej jakości COLLYSS ™: 15 mg

Kolagen typu II najwyższej jakości marki CARTIDYSS ™: 22,5 mg

Witamina C (kwas L-askorbinowy, 24% RHP *): 19,3 mg

* RHP - wartość referencyjna dochodu.
Nie dodaje się barwników ani konserwantów w celu utrzymania jakości produktu.

Weź 1 Barny's Triple Blend Extra Strong z dzienną min. 2 dl wody najlepiej rano lub o każdej porze dnia, na czczo lub po posiłku. Może o smaku soku. W zestawie miarka.

Nasza wskazówka: możesz spróbować np. Soku z cytryny lub soku. Inną opcją jest zmieszanie zalecanej dziennej porcji w aromatyzowanym jogurcie.

Ostrzeżenie:

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. Zapewnij zróżnicowaną i zrównoważoną dietę oraz zdrowy styl życia. Nie dla dzieci. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu poniżej 25 ° C. Dobrze wstrząsnąć pojemnik przed użyciem, przechowywać szczelnie zamknięty. Minimalny okres trwałości do końca daty na opakowaniu.

Opakowanie: 700 g, opakowanie przez 5 miesięcy