COLAFIT Max Forte - 100 kapsułek

Opis produktu

Colafit Max Forte - Kompletna 6-składnikowa odżywka na stawy z witaminą C. Colafit MAX forte zawiera kombinację substancji chondroprotekcyjnych, które pozytywnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i więzadeł. Jest odpowiednia dla wszystkich kategorii wiekowych, szczególnie zalecana dla starszych psów w celu poprawy mobilności i zmniejszenia bólu stawów. Można go podawać także psom sportowym i pracującym w okresie treningowym lub przy większym wysiłku. Wskazanie:…

Historia cen Katalog Nr.: 1004488
NA ZAMÓWIENIE - Pilnuj

Inne warianty

NA ZAMÓWIENIE 54,32 zł
Szczegółowy opis

Colafit Max Forte - Kompletna 6-składnikowa odżywka na stawy z witaminą C. Colafit MAX forte zawiera kombinację substancji chondroprotekcyjnych, które pozytywnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i więzadeł. Jest odpowiednia dla wszystkich kategorii wiekowych, szczególnie zalecana dla starszych psów w celu poprawy mobilności i zmniejszenia bólu stawów. Można go podawać także psom sportowym i pracującym w okresie treningowym lub przy większym wysiłku.

Wskazanie:

  • w ostrych problemach narządu ruchu
  • na przewlekłe bóle mięśni i stawów
  • w dysplazji stawów biodrowych i łokciowych
  • podczas gojenia się ran i po wypadkach
  • na sztywność stawów u starszych psów.

Zawartość składników aktywnych w 1 kapsułce: Siarczan glukozaminy: 300 mg, Siarczan chondroityny: 100 mg, MSM: 150 mg, Kolagen: 3 mg, Witamina C Długotrwały efekt: 3 mg, Hialuronian sodu: 15 mg

Sposób podawania i dawkowanie

Aby uzyskać pożądany efekt, Colafit stosuje się przez 2 do 3 miesięcy, dwa razy w roku. Produkt można podawać również długoterminowo, po konsultacji z lekarzem weterynarii. Kapsułki podaje się codziennie zgodnie z instrukcją, osobno lub z kawałkiem jedzenia.

  • Małe rasy: (5 - 10 kg) 1 kapsułka
  • Rasy średnie: (10 - 20 kg) 1 i 2 kapsułki
  • Rasy duże: (20 - 40 kg) 2 i 4 kapsułki
  • Rasa olbrzymia: (40 kg i więcej) 4 kapsułki

Sposób użycia

Kapsułki podaje się codziennie zgodnie z instrukcją, samodzielnie lub z kawałkiem pożywienia. Preparat przyjmuje się bez problemów. Optymalny czas podawania wynosi 3 miesiące i powtarzać dwa razy w roku. Produkt można podawać również długoterminowo, po konsultacji z lekarzem weterynarii. Produkt można podawać jednocześnie z paszami zawierającymi substancje chondroprotekcyjne. Pozytywny efekt będzie jeszcze większy.

Ocena 1
29. 04. 2024

Už po pár dnech bylo vidět zlepšení při pohybu