fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Applaws tacka jagnięcina / warzywa

Applaws Dog Paté - pasztet dla psów z jagnięciną i warzywami to kompletna karma pełna mięsa najwyższej jakości oraz zdrowych warzyw.

Pasztety firmy Applaws zawierają minimum 58% najwyższej jakości mięsa i ryb.

Wyroby firmy Applaws to nie tylko jakość, dbanie o zdrowie psa, czy smak wynikający z doboru najlepszych składników, to również dbałość o środowisko naturalne. Ryby użyte do produkcji karmy są poławiane za pomocą sieci bezpiecznych dla delfinów, a wybierane gatunki są nie tylko zdrowe i wartościowe, ale przede wszystkim nie są gatunkami przetrzebionymi przez człowieka.  

Dzięki jakości, unikaniu mięsa pochodzącego od zwierząt karmionych paszą przepełniona chemicznymi dodatkami, zdrowymi rybami, posiłki oferowane psu są smaczne i zdrowe.

 
Pasztety dla psa Applaws nie zawierają:

  • Chemicznych polepszaczy smaku
  • Sztucznych aromatów
  • Chemicznych konserwantów
  • Składników modyfikowanych genetycznie


Skład:  kurczak 27%, wieprzowina 19%, marchew 8%, groch 8%, jagnięcina 4%, indyk 4%, ryby 4%, witaminy, składniki mineralne.

Składniki analityczne: Białko surowe 10%, HR. oleje i tłuszcze 5,5%, HR. popiół 2,3%, HR. 0,2% włókien, 82% wilgotności.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji