fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a

Škrabadlo ARGI - BECCA 80x40x60cm

Drapaczka dla kotów Argi - Becca to unikalna zabawka dla kotów z kilku platform, na których dokonać wygrywa zwierzę, odpoczynku i zużywają się paznokcie. Produkt wykonany jest z materiałów, które mają maksymalną żywotność.

Drapaczka dla kotów Argi - Becca jest umieszczony u podstawy 40 x 60 cm, dzięki czemu jest bardzo stabilny. Baza jest w yrobena, jak i lądowania wytrzymałej płyty wiórowej, a wszystkie te platformy są pokryte sztywną i odporną na uszkodzenia mechaniczne substancję, której struktura przypomina sztruks i do niej, więc zmniejsza ryzyko zacięć i pociąga za sznurki.

Skrobanie i wspinaczki bytelného słupka wykonana z tektury, która jest pokryta odporną na pasie przed zarysowaniem i uszkodzeniem, więc w porównaniu sizal, na wyrywanie włókien, a materiał ma znacznie dłuższą żywotność. Na posterunku pod pierwszym wyładunków umieszczony również Hideaway 25 cm długości i 19 cm średnicy u podstawy jest również slajd.

Pełny opis produktu

Wymiary: 80 x 40 x 60 cm

Podstawa: 40 x 60 cm

Wysokość całkowita: 80 cm

1-ty lądowania: 29 cm

Drugie lądowanie: 29 cm

Slajd: 58 cm

Climber: 20 cm x 25 cm

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji