fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Legowisko Argi Eco-skóra beżowe

Wygodne legowisko dla psa wykonane z ekologicznej skóry łatwej do czyszczenia i konserwacji, wypełnienie gwarantuje psu niezakłócony odpoczynek.
Legowisko Argi ma prosty, nowoczesny wygląd, który idealnie pasuje do każdego wnętrza. Jest wykonane z wysokiej jakości i bardzo twardego materiału odpornego na ścieranie i na zarysowania pazurami.


Pełny opis produktu

Legowisko jest obszyte sztuczną skórą o nierównej teksturze, a wnętrze wypełniono granulowanym materiałem, który jest elastyczny, dzięki czemu układa się do psiego ciała, zapewniając wyjątkowy komfort odpoczynku. Pies dzięki legowisku Argi zyskuje wygodne spanie o doskonałej izolacji od podłoża, a podwyższone boki, nie tylko podnoszą komfort ale i chronią ściany przed pobrudzeniem.

Prostokątna leżanka jest wyposażona w zdejmowany pokrowiec, dla większej wygody wszyto zamki dzięki którym można legowisko szybko rozebrać. Powłoka legowiska nie przepuszcza wody, a jej powierzchnia jest odporna na gromadzenie włosów. Spanie zostało uszyte z wyjątkowo starannością z wysokiej jakości materiałów.
Podobnie jak u ludzi, psy dla dobrego samopoczucia potrzebują spokojnego snu i to minimum przez 12 godzin na dobę. Dla tego tak ważne jest by psu zapewnić cichy i przytulny kącik w którym mogą spokojnie i wygodnie się wyspać. Nauczmy psa wypoczywać, zagwarantujmy mu wygodne legowisko a nasz pies stanie się o wiele bardziej zrównoważony i mniej pobudliwy.

Legowisko Argi to gwarancja satysfakcji psów i ich panów.

 

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji