ARPALIT szampon od tea

250ml Na magazynie > 5 szt 20,57 zł
+

Delikatny szampon do regularnego mycia psów, szczeniąt, kotów, kociąt i innych zwierząt futerkowych. Szampon ma korzystny wpływ na zdrowie i piękno sierści zwierzęcej. Zawiera witaminy, oliwę z oliwek i elastynę. Sierść po regularnym zabiegu zyskuje miękkość, jędrność, elastyczność i połysk.

Odpowiedni również dla kotów!

Charakterystyka produktu:

Lepka przezroczysta żółto-brązowa ciecz o aromacie herbaty.

Wskazanie:

Delikatny szampon do regularnego mycia psów, szczeniąt, kotów, kociąt i innych zwierząt futerkowych. Szampon ma korzystny wpływ na zdrowie i piękno sierści zwierzęcej. Zawiera witaminy B3 i B5, oliwę z oliwek i elastynę, nie wysusza i nie podrażnia skóry, jej pH jest neutralne. Sierść po regularnym zabiegu zyskuje miękkość, jędrność, elastyczność, głęboki połysk i jasny kolor.

 

Jak korzystać:

Nałożyć odpowiednią ilość szamponu na namoczone włosy i delikatnie masować, aby uzyskać bogatą pianę. W przypadku młodych lub małych zwierząt używaj szamponu rozcieńczonego 1: 2 wodą. Po umyciu dokładnie spłucz letnią wodą. Powtórz procedurę, jeśli płaszcz jest mocno zabrudzony. Aby poprawić połysk i zdrowie sierści, po umyciu nałóż odpowiednią ilość Arpalit Neo Odżywka z ekstraktem z drzewa herbacianego i delikatnie wmasuj w włosy i skórę. Pozostaw na 2-5 minut. Następnie dokładnie spłucz włosy letnią wodą. Wysuszyć włosy suszarką do włosów lub pozwolić im swobodnie schnąć.

Specjalne ostrzeżenia:

- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

- Zutylizuj opakowanie jako zorganizowany zbiór.

- Zużyć najpóźniej w terminie wskazanym na spodzie opakowania.

Specjalne środki ostrożności przy przechowywaniu:

Przechowywać w 10-25 ° C.

24. 04. 2020

Nevím, ještě jsem produkt nepoužila.