Naturalne podłoże CAT BEST Original

10l Na magazynie 5 szt 40,05 zł
+
20l / 9kg Na magazynie > 5 szt 79,58 zł
+
40l / 17,2kg Na magazynie 4 szt 119,8 zł
+
Darmowa wysyłka

Cat's Best Original:

  • kokon z naturalnego włókna
  • silny zapach, przyjemny zapach - bez sztucznych dodatków
  • biodegradowalne i kompostowalne: pozostałości z miotu można usunąć z kompostu kota lub pojemnika biologicznego (należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących odpadów). Dzienna ilość grudek w tym miocie po użyciu toalety dla kota może być rozcieńczona po prostu wrzuceniem do toalety domowej
  • 100% czysty aktywny błonnik roślinny: do produkcji wykorzystywane są najlepsze włókna roślinne, które są otrzymywane z nieobrobionego domowego drewna jadalnego i świerkowego. Ocena tych lasów, obficie występujących w przyrodzie, służy zachowaniu naturalnych, zdrowych lasów
  • bardzo ekonomiczny: trwa do 7 tygodni, silniejszy niż zwykły miot dla kotów
  • super chłonny - do 700% absorpcji płynu w porównaniu do własnej objętości
  • niezdarny i zakurzony
  • lekkie do przenoszenia
  • można prać w toalecie: wykonane z naturalnych włókien roślinnych, które podobnie jak papier toaletowy rozpuszczają się w toalecie w muszli klozetowej. Zapobiega to zatykaniu się i problemom w oczyszczalni ścieków i oczyszczalni ścieków. Zawsze spłukiwaj dużą ilością wody!
  • aksamit miękki w łapy

Cat's Cat's Original, obserwujący Cat's Best Öko Plus jest o wiele bardziej skuteczny niż klasyczne ściółkowanie dla kotów, ponieważ niezawodnie wiąże ciecz w kapilarnym systemie naturalnych włókien roślinnych. To sprawia, że Cat's Best Original jest bardzo ekonomiczny w użyciu, a także znacznie bardziej ekonomiczny niż wiele innych trawników.

Praca zaangażowany w czyszczenia i napełniania kuwety jest zredukowane do minimum, ponieważ Cat Najlepsza dzięki wysokiej zdolności do pochłaniania zapachów może być pozostawiony w toalecie znacznie dłużej (do 7 tygodni). Oznacza to mniej pracy i znacznie mniej kosztów. Sprawdź się w Europie pod nr 1 kotami - jest ładny i idealny dla wrażliwych nosa.

Wskazówki dotyczące używania:
Przy wyrzucaniu toalety do toalety należy dodać tylko rozsądną ilość grudek!
Utylizuj tylko pojedyncze brudne grudki w toalecie.

Włóż zanieczyszczone grudki do toalety i pozwól im przez krótki czas zwilżać. Następnie przepłukać dużą ilością wody. Dopiero wtedy włóż do opowieści kolejny kawałek kęp. Jeszcze łatwiej jest zmiażdżyć hałdy z góry za pomocą miarki.
Nie wrzucaj więcej masy do toalety w tym samym czasie. Woda musi być w stanie rozproszyć odpadów, rozpuścić i zmyć cząstki następnie - wszystko działa bardzo prosto, czysto i higienicznie.
Utylizacja toalecie nie nadaje się do wymiany dużych ilości ściółki lub dowolny - w tym przypadku śmieci usuwać zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów (kontenerowych bio lub kompostu lub odpadów komunalnych).