fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

BRIT let's dog MOBILITY

Smakołyki dla mobilności, tak w skrócie można zdefiniować tą wyjątkową przekąskę. Glukozamina, chondroityna, kolagen a do tego olej łososiowy jako źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega to kompleks niezawodnych składników, działających zbawiennie na stawy i więzadła psa. Całość uzupełniono takimi elementami jak MSM i wyjątkowe zioła, które stanowią niepowtarzalne uzupełnienie składu.  Może być podawany jako uzupełnienie codziennej diety, dzięki wygodnej formie, łatwy do zastosowania w czasie szkolenia, spaceru czy podróży.

Składniki: ryż, kurczaka, skrobia cieczy, kolagen, olej łososiowy, aromaty naturalne, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM, vilkakora, Boswellia

Składniki analityczne: Białko surowe 16%, zawartość tłuszczu w wysokości 7%, popiół surowy 3,5% Włókno surowe 2%, wilgotność 17%.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zamknąć worek po otwarciu i przechowywać w chłodnym miejscu. nieprzeznaczony do spożycia przez ludzi.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji