Szelki chłodzące DOODLEBONE fioletowe - XL

Opis produktu

Uprząż Doodlebone Neo-Flex jest oparta na popularnej uprzęży Airmesh, ale jest wykonana z neoprenu, aby zapewnić jeszcze większy komfort dla psa. Uprząż neoprenowa jest miękka i elastyczna, ale jednocześnie wystarczająco wytrzymała i nadaje się również dla bardzo energicznych psów. Podobnie…

Historia cen Katalog Nr.: 7200480
NA ZAMÓWIENIE - Pilnuj

Inne warianty

XS

już WYPRZEDANO 102,59 zł
Szczegółowy opis

Uprząż Doodlebone Neo-Flex jest oparta na popularnej uprzęży Airmesh, ale jest wykonana z neoprenu, aby zapewnić jeszcze większy komfort dla psa. Uprząż neoprenowa jest miękka i elastyczna, ale jednocześnie wystarczająco wytrzymała i nadaje się również dla bardzo energicznych psów. Podobnie jak inne uprzęże Doodlebone, Neo-Flex jest również wyposażony w konstrukcję uprzęży, która zapobiega nadmiernemu obciążeniu psów z tendencją do ciągnięcia. Możesz wybrać jeden z dwóch wariantów kolorystycznych. Maszynę można prać w pralce.
Uprząż Neo-Flex może być również używana jako uprząż chłodząca w upalne dni. Uprząż wystarczy, by zanurzyć się w wodzie, a następnie przymocować ją do psa. Podczas bardzo wysokich temperatur powtórzyć procedurę w razie potrzeby.

Rozmiary:

Jak wybrać odpowiedni rozmiar? Weź papier lub miernik krawiecki i zmierz obwód tułowia swojego psa w najszerszym miejscu. Te typowe rasy mają jedynie charakter orientacyjny, dlatego należy zawsze dokładnie mierzyć psa. Nigdy nie wybieraj w zależności od rozmiaru starej uprzęży.

Rozmiar:

Obwód kadłuba (min. Maks.) / Szerokość taśmy / typowe rasy

XS: 30 - 40 cm / 1,5 cm / Chihuahua miniaturowy

S: 40-60 cm / 2 cm / Jack Russel Terrier

M: 60 - 70 cm / 2 cm / West Highland White Terrier

L: 70-80 cm / 2,5 cm / Mops

XL: 80-90 cm / 2,5 cm / Labrador