Szelki chłodzące DOODLEBONE niebiesko-zielony

XS Na magazynie 1 szt 102,05 zł
+
S Na magazynie 1 szt 107,15 zł
+
M Na magazynie 2 szt 112,13 zł
+
L NA MAGAZYNIE do 2 tygodni 119,04 zł
+
XL Na magazynie 1 szt 124,02 zł
+

Uprząż Doodlebone Neo-Flex jest oparta na popularnej uprzęży Airmesh, ale jest wykonana z neoprenu, aby zapewnić jeszcze większy komfort dla psa. Uprząż neoprenowa jest miękka i elastyczna, ale jednocześnie wystarczająco wytrzymała i nadaje się również dla bardzo energicznych psów. Podobnie jak inne uprzęże Doodlebone, Neo-Flex jest również wyposażony w konstrukcję uprzęży, która zapobiega nadmiernemu obciążeniu psów z tendencją do ciągnięcia. Możesz wybrać jeden z dwóch wariantów kolorystycznych. Maszynę można prać w pralce.
Uprząż Neo-Flex może być również używana jako uprząż chłodząca w upalne dni. Uprząż wystarczy, by zanurzyć się w wodzie, a następnie przymocować ją do psa. Podczas bardzo wysokich temperatur powtórzyć procedurę w razie potrzeby.

Rozmiary:
Jak wybrać odpowiedni rozmiar? Weź papier lub miernik krawiecki i zmierz obwód tułowia swojego psa w najszerszym miejscu. Te typowe rasy mają jedynie charakter orientacyjny, dlatego należy zawsze dokładnie mierzyć psa. Nigdy nie wybieraj w zależności od rozmiaru starej uprzęży.

Rozmiar:

Obwód kadłuba (min. Maks.) / Szerokość taśmy / typowe rasy
XS: 30 - 40 cm / 1,5 cm / Chihuahua miniaturowy
S: 40-60 cm / 2 cm / Jack Russel Terrier
M: 60 - 70 cm / 2 cm / West Highland White Terrier
L: 70-80 cm / 2,5 cm / Mops
XL: 80-90 cm / 2,5 cm / Labrador