DELIKAN dog C/D SALMON/potato

15kg NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 210 zł
+
Darmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1000299

Surowce tworzy żywności, który spełnia najwyższe wymagania dla jakości odżywczej i dietetycznej pełen bardzo wysokiej strawności i bardzo nizkýkm alergie.Jedná ryzyka żywności korzystne dla wszystkich kategorii psów dorosłych, w tym kobiet w ciąży i karmiących suk, które są alergicznej do innych rodzajów pasz . Kanał nadaje się dla psów z nadwagą lub dla psów odzyskiwania. Składnik białkowy jest zabezpieczone i surowe ryby łososia składnik węglowodanów skrobi ziemniaczanej. Nienasycone kwasy tłuszczowe (omega 3 i 6) są w zrównoważony stosunek.Zawartość makro i mikroelementów w pełni pokryć zapotrzebowanie dorosłego psa.Liczba i odsetek vytamínů pełni zapewnia potrzeby psa.Wyższa zawartość witaminy C, sprzyja tworzeniu się biosyntezę kolagenu. Zapewnia to prawidłowe regeneracji kości i chrząstki, w tym dobrą gojenia rany. Wraz z witaminą C przyczynia się do wzrostu aa oporu poprawić system odpornościowy, odsetek zajętych probiotyków, które regulują mikroflorę jelitową. Ponadto, przeciwciała IgY paszy związana z masą jaj, który blokuje niepożądane mnożenie i następnie rozkład w organizmie, wykazują liczbę patogennych wirusów (parwowirus, Rota i koronawirusa) i inne potencjalnie niebezpieczne bakterii.

     Skład: Zboża (ryż, kukurydza), produkty pochodzenia roślinnego, mięsa i produktów zwierzęcych, mleka i przetworów mlecznych, jaj i produktów z jaj, ryb i ryb, drożdże, warzywa, tłuszcze i oleje, produktów ubocznych minerałów, Mieszanki paszowe wykończenie (Vitamins, D, E, pentahydrat siarczanu miedzi, barwnik: Brown FK konserwującym do kwasu, kwas propionowy, kwas sorbinowy, propionian amonu, przeciwutleniaczy: alfa-tokoferol, ekstrakty bogate pochodzenia naturalnego).
     Deklarowane cechy jakościowe: Białko 24% Tłuszcz 10% Wilgotność 10% Popiół 5,5%, Błonnik 2%, witamina A 13.000 jm / kg Witamina D3 1.200 jm / kg Witamina E (alfa-tokoferol) 110 mg / kg witamina C 110 mg / kg, Cu (pięciowodny siarczan miedzi) 20 mg / kg

25. 12. 2015
  • Psovi chutná

Psovi chutná

21. 11. 2015
  • Dobré balení-uzavíratelný proužek

Cena vs. kvalita