FRANCODEX GRANULE repelentní

250ml Naskladníme do 24hodin 53,52 zł
+

Odstraszające granulki francodex Santé Animale (na długopisy, klatek i kurniki - do użytku wewnątrz i na zewnątrz) zawiera naturalne ekstrakty z pyretra który ma działanie odstraszające owady i ochronę na swoje zwierzęta lub drób przebytego zakażenia pasożytem. Świerzbowiec ludzki odpychają i chronić drób i ptactwo na świerzb, mogą być one również wykorzystane przeciwko pchłom i kleszczom u zwierząt domowych. Granulki mają podwójne działanie: w kontakcie z płynem neutralizuje nieprzyjemne zapachy, wchłania płyny i zwolnić kwiatowy zapach.
Instrukcja użytkowania w gospodarstwach: posypać granulki na podłodze z hodowli w klatkach lub w kurniku. Nie należy usuwać.
Klatki dla ptaków, gryzoni i królików: posypać granulat na powierzchni toalety do podłogi i do wszystkich okolic, które są zakażone pasożytami. Nie należy usuwać.
Okres ochrony zależy od częstotliwości stosowania i wielu zwierząt. Odstraszacz PELLETS FRANCODEX Santé Animale są odpowiednie dla wszystkich żwirek na rynku. Produkt nie tworzy plamy na powierzchni. Unikać kontaktu z wodą pitną i żywność.
Produkt ten zapewnia ochronę w ciągu około 3 tygodni. W przypadku ciężkiego zakażenia powtórzyć procedurę raz na tydzień, aż do pasożyty zniknęły.
Składniki: TURONIEN, Anacyclus złocienia (nr CAS 8003-34-7) Alergeny: alkohol benzylowy, cytrynowego, cytronellol, geraniol, farnezol, Evernia, furfuracea (mchu drzewnego) ekstraktu
Produkty biobójcze należy stosować z ostrożnością