GELOREN pies RELAXING tabletki żelowe

90 tablet Towar niedostępny 95,25 zł
+

Psy Geloren to preparat o dużej zawartości pięciu substancji czynnych wspomagających stawów, ścięgien i więzadeł. Zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, siarczanu chondroityny, glukozaminy, zhydrolizowanego kolagenu i żelatyny.

Pies Geloren został opracowany dla:
• Psy z predyspozycją do problemów stawowych
• Psy sportowe, usługowe i stresujące
• Duże i szybko rozwijające się rasy
• Psy po zabiegu i podczas rekonwalescencji
• Stare i otyłe psy

TABLICA DODATKOWA DLA ŻYWIENIA ŻYWIENIA
Opakowanie zawiera 90 tabletek do żucia - miesięczna dawka dla średniej rasy.
Zwiększona dawka: Aby szybciej rozpocząć działanie lub ostrzejsze zażalenia stawów, należy podawać pierwszy tydzień dwa razy większą od zwykłej dawki.


HYALURONIC ACID jest stosowany w płynach stawowych jako środek poślizgowy, amortyzujący i hamuje rozkład chrząstki stawowej. Stanowi również jeden z głównych składników matrycy międzykomórkowej i jest naturalnym składnikiem wszystkich tkanek łącznych w organizmie.
CHONDROTIN SULFATE dostarcza chrząstki o sprężystości i przywraca równowagę płynu stawowego. Jest to ważny składnik chrząstki stawowej i innych tkanek łącznych - kości, ścięgien, więzadeł.
GLUKOSAMIN zapewnia połączenie kości i chrząstki. Glukozamina wpływa na wspólny metabolizm, pomaga regenerować chrząstkę stawową, łagodzi zapalenie i bóle stawów.
HYDROLYZOWANY COLOGEN to bardzo przyswajalna forma kolagenu, głównego bloku chrząstki, ścięgien i więzadeł. Przyspiesza regenerację tkanki łącznej, pozytywnie wpływa na jakość włosów, skóry i pazurów.
Żelatyna odgrywa bardzo ważną rolę w powstawaniu i regeneracji tkanki łącznej, odżywiania i chrząstki. Jest również ważnym źródłem aminokwasów dla glicyny i proliny, substancji istotnych dla produkcji kolagenu.

14. 09. 2020

pejsci ho mají jako pamlsek ,na klouby je dobrý

09. 12. 2019

Kvalitní složení a ochucení, které psům opravdu chutná.