GELOREN dog Żelowe tabletki L-XL

420g Na magazynie > 5 szt 110,61 zł-18% 90,78 zł
+

Katalog: 1900491

Geloren dog L-XL w formie smakowych kostek do żucia przeznaczony jest dla psów dużych ras. Pomaga w regeneracji stawów przy różnych problemach z poruszaniem się. Służy również jako profilaktyka przedłużająca aktywne życie psa.

Zalecamy podawanie Gelorenu:

  • w ostrych problemach ruchowych
  • psy w okresie rekonwalescencji po zabiegach ortopedycznych
  • stare psy do aktywnego ruchu nawet w starszym wieku
  • profilaktycznie młode psy w fazie rozwoju
  • psy w pracy lub w sporcie

Dzięki smakowi wątróbki drobiowej Geloren psy są dobrze przyjmowane. Kostki do żucia nie zawierają dodatku cukru i można je podawać w nieskończoność.

Spektrum efektów:

  • odżywia i chroni stawy, więzadła i ścięgna
  • poprawia ruchomość i elastyczność stawów
  • spowalnia uszkodzenie chrząstki stawu
  • pomaga zwiększyć wydolność fizyczną
  • przedłuża aktywny wiek zwierząt


Substancje czynne:
Kostki do żucia dla psów Geloren zawierają w dziennej dawce substancje czynne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stawów, więzadeł i ścięgien.

Kwas hialuronowy - najważniejszy składnik płynu stawowego. Nawilża stawy, amortyzuje wstrząsy i pomaga poprawić stan na ból i stany zapalne stawów.

Siarczan chondroityny - Ważny składnik chrząstki stawowej i mazi stawowej. Gwarantuje elastyczność, wytrzymałość i trwałość chrząstki.

Hydrolizowany kolagen - wysoce przyswajalna forma kolagenu. Kolagen jest ważny dla siły ścięgien i ogólnego wzmocnienia układu mięśniowo-szkieletowego. Kolagen jest jednym z głównych budulców chrząstek, ścięgien i więzadeł oraz wspomaga ich regenerację.

Żelatyna - białkowa substancja w dobrze przyswajalnej formie, stanowiąca podstawowy budulec do produkcji kolagenu. Kolagen jest ważny dla zdrowych ścięgien, więzadeł i chrząstek.

SKŁADNIKI:
Żelatyna (wieprzowina) 30,14%, hydrolizowany kolagen (wieprzowina) 4,82%, siarczan chondroityny 3,43%, kwas cytrynowy sodu, gliceryna, kwas hialuronowy 0,43%, żelki w kostkach zapobiegające przywieraniu (wosk pszczeli, olej kokosowy i olej rzepakowy).


DODATKI:
Konserwanty (sorbinian potasu, kwas cytrynowy), aromat (aromat wątrobowy)


SUBSTANCJE AKTYWNE:
Zawartość w 7g: 27mg kwas hialuronowy, 216mg siarczanu chondroityny, 337mg hydroliza. kolagen, żelatyna 2110mg.


DAWKOWANIE:
Geloren dog L-XL należy podawać codziennie w zależności od wagi zwierzęcia przez co najmniej dwa miesiące, następnie można przerwać podawanie na 1-2 miesiące (w zależności od stopnia trudności). Następnie wskazane jest powtórzenie zabiegu.

<20kg - 1szt dziennie
20-40kg - 2 szt dziennie
40-60kg - 3szt dziennie
> 60kg - 4szt dziennie


OGŁOSZENIE:
Geloren należy użyć nie później niż do daty wskazanej na odwrocie saszetki (EXP), numer serii jest zaznaczony w tym samym miejscu (PARTIA).

Przechowywać w temperaturze od 2 °C do 25 °C, w suchym miejscu.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Tylko dla zwierząt.