Od 4.7. - 6.7. trwa przerwa techniczna. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane 7.7.2022. Za kłopoty przepraszamy

GILPA dog DR.JOHN TITANIUM

15kg NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 188,64 zł
Darmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1003635

Kompletna karma dla psów powyżej 16 tygodni.
Ze względu na wyższe wartości białek (25%) i tłuszczów (15%) jest przeznaczony dla dorosłych psów w normalnych ćwiczeniach i psów aktywnych, psów pracujących i sportowych, psów dorastających, a także suk ciężarnych i karmiących.

Oznaczenie:

Kompletna karma dla psów powyżej 16 tygodni.
Ze względu na wyższe wartości białek (25%) i tłuszczów (15%) jest przeznaczony dla dorosłych psów normalnie obciążonych i aktywnych, dla psów pracujących i sportowych, dla nastolatków oraz dla suk ciężarnych i karmiących.

Instrukcje użytkowania / dawkowania:

Kiedy karmisz ten pokarm po raz pierwszy, zaleca się, aby pies przyzwyczaił się do karmienia stopniowo przez kilka dni przed zastąpieniem go poprzednim karmieniem. Indywidualne potrzeby psów mogą różnić się od zalecanej dziennej dawki. Aktywne psy mogą mieć większe wymagania niż pokazano w tabeli, suki w ciąży i karmiące piersią mogą potrzebować nawet trzykrotności dawki. Zawsze dostosuj karmę do indywidualnych potrzeb psa, w zależności od okoliczności, aby utrzymać pożądaną wagę psa.
Dr. John Titanium można podawać na sucho lub zwilżony ciepłą wodą.

Cechy:

1. Smaczne i zbilansowane jedzenie, bogate w wysokiej jakości mięso z kurczaka z ryżem.

2. Chrupiące granulki nasączone sokiem z kurczaka.

3. Zrównoważony stosunek białka do tłuszczu w celu utrzymania dobrej kondycji i wagi
twój pies

4. Nowozelandzkie ekstrakty z małży i zioła ajurwedyjskie mają pozytywny wpływ na zdrowie stawów i poprawę mobilności psów.

5. Zawiera składniki odżywcze dla zdrowej i lśniącej sierści.

6. Pasza nie zawiera barwników ani etoksychiny. W produkcji nie stosuje się żadnych genetycznie zmodyfikowanych materiałów.

</s> </s> </s> </s>

Składniki:

Zboża (min. 4% ryżu); mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 18% mięsa z kurczaka); oleje i tłuszcze; mleko i produkty mleczne; drożdże paszowe; produkty uboczne pochodzenia roślinnego (mieszanka ziół 450 mg / kg); minerały; mięczaki i skorupiaki (50 mg / kg). Z przeciwutleniaczami.
Zawartość witamin jest utrzymywana przez minimalny okres przechowywania paszy.