GRZEBIEŃ FURminator LONG hair DOG - M/ 9 až 23kg

Opis produktu

Historia cen Katalog Nr.: 6600029
NA ZAMÓWIENIE - Pilnuj Darmowa wysyłka

Inne warianty

NA ZAMÓWIENIE 108,7 zł
Na magazynie 166,48 zł
Szczegółowy opis


Opatentowany FURminator Profesjonalne buławie jest przeznaczony do czesania línajících ras psów. Zmniejsza przelania więcej niż 90%. Przeznaczony jest dla długowłosych ras o sierści dłuższej niż 5 cm. Szybko i łatwo usuwa podkład i luźne włosy. FURminator łopata ze stali nierdzewnej i nie uszkodzić włosy. Zapewnić większą wydajność niż inne szczotki i grzebienie. Zmniejszyć ilość alergenów.
Zadbaj o włosy grzebieniem regularnie FURminator można przez cały rok, raz lub dwa razy w tygodniu przez dziesięć do dwudziestu minut.

Korzystanie z FURminator jest łatwe i bezpieczne!


Sposób użycia:
Przed użyciem upewnić się, że sierść Państwa pupilka jest czysta i całkowicie sucha. Delikatnie przeciągać FURminator w kierunku wzrostu sierści. Przeprowadzać długie, delikatne pociągnięcia. Nie powtarzać czesanie w jednym miejscu. Zachować szczególną ostrożność we wrażliwych miejscach (brzuch, kończyny, genitalia, odbyt). Nie używać dużej siły, podobnie jak przy czesaniu zwykłym grzebieniem. Głębokie i silne rozczesywanie może uszkodzić skórę (zaczerwienienia i podrażnienia). Jak tylko zauważą Państwo zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, natychmiast ukończyć rozczesywanie. FURminator używać tylko u zwierząt mających sierść.