Hills k/d konz. chicken/vegetable stew

354g NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 15,85 zł
Historia cen
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1300881

Nerki filtrują odpady i toksyny z krwi i utrzymują normalną równowagę płynów i minerałów w organizmie. Z wiekiem zwierzęta mogą ulec uszkodzeniu. Proces ten jest nieodwracalny i prowadzi do utraty czynności nerek. Psy ze zmniejszoną czynnością nerek mogą stracić apetyt, a spożycie pokarmu może się zmniejszyć, co może prowadzić do utraty masy mięśniowej.

Dietetycy Hill i weterynarze opracowali dietę kliniczną Prescription Diet® k / d®, która wspiera funkcję nerek twojego psa i pomaga utrzymać masę mięśniową. W rzeczywistości odżywianie k / d jest badanym klinicznie odżywianiem w celu poprawy i przedłużenia jakości życia.

 

Jak to pomaga:

  • Chroni funkcje nerek i serca
  • Zwiększa witalność i energię
  • Wspiera naturalną zdolność twojego psa do codziennego budowania mięśniHill's® Prescription Diet® k / d® Canine to kompletny i zbilansowany posiłek, który zapewnia wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje Twój pies. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, w jaki sposób nasze diety na receptę mogą pomóc Twojemu psu nadal cieszyć się szczęśliwym i aktywnym życiem, skontaktuj się z weterynarzem.