MACs cat pouch KALB/RIND

100g NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 5,79 zł
+
Historia cen
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 2400278

Pokrowiec na mięso dla kotów

Nadaje się również dla wyjątkowo wrażliwego, wybrednego i słodkiego kota lub kota z problematycznym przyjmowaniem pokarmu - podczas choroby, wyczerpania, anoreksji, starości, karmienia piersią, ciąży. Aby osiągnąć maksymalną sprawność wystawową i zachować zdrowie do wieku.

Nie zawierają uformowanego mięsa, fałszywego mięsa z odpadów zwierzęcych, nie zawierają skrobi, galaretki i innych substancji wypełniających i klejących, bez dodatku cukrów i syropów. Bez substytutów, bez chemii. Brak dodatkowej wody. Bez chemii konserwantów, barwników i dodatków smakowych, tylko smak składników o naturalnej jakości - mięso.

Saszetka z mięsem. Uczciwy niemiecki produkt, taki sam dla niemieckiego i czeskiego kota.

Podstawowa i kompletna karma zapewnia kotowi wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia zdrowej jakości życia. Puszki i torebki MAC można stosować na wszystkich etapach życia kota, dostarczając wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym tauryny, wzbogaconej w minerały. Są one specjalnie dostosowane do potrzeb hodowanych i sterylizowanych kastrowanych kotów w domu. Zapobieganie chorobom dróg moczowych jest oczywiste w każdym wzorze MAC.

Wszystkie puszki i kieszenie MAC są wolne od ziarna - bez ziarna. W związku z tym rolnik może bezpiecznie wybierać smaki i zmieniać różne rodzaje puszek i kieszeni MAC, a tym samym różne mięsa zgodnie z gustem kota. Koty preferują więcej w jednej dawce paszy, więc MAC mogą zazwyczaj zawierać dwa różne rodzaje mięsa w jednej dawce.

Wynikiem tego jest wyjątkowa smakowitość i atrakcyjność dla każdego kota. Puszki i torebki MAC są również przydatne w każdej chwili jako dodatek czystego mięsa do każdej żywności, takiej jak aromat, wzbogacenie lub jako narzędzie do leczenia i edukacji, dla najlepszego związku między kotem i jej mężczyzną.


SKŁADNIKI:
Saszetki mięsne dla kotów - 96,9% wołowiny (mięśnie wołowe, serca wołowe, wątroba wołowa, bulion wołowy, mięśnie cielęce, płuca cielęce, żurawina (2%), składniki mineralne (0,5%), skorupki jaj (0,5%), kocimiętka (0,1%)

DEKLAROWANE ZNAKI JAKOŚCI:
Białko surowe 10,8%, oleje i tłuszcze 5,8%, włókno surowe 0,4%, popiół surowy 1,9%, wilgotność 80%.

DODATKOWE WARTOŚCI ODŹYWCZE:

Witamina D3 200 iE, tauryna 1500 mg/kg, cynk i siarczan cynku, monohydrat 15 mg/kg, mangan jako siarczan manganu II, monohydrat 3 mg/kg, jod jako jodan kaclium, wasserfrei 0,75 mg/kg