MACs cat pouch KALB/RIND

100g Na magazynie > 5 szt 6,34 zł
+

Katalog: 2400278

Pokrowiec na mięso dla kotów

Nadaje się również dla wyjątkowo wrażliwego, wybrednego i słodkiego kota lub kota z problematycznym przyjmowaniem pokarmu - podczas choroby, wyczerpania, anoreksji, starości, karmienia piersią, ciąży. Aby osiągnąć maksymalną sprawność wystawową i zachować zdrowie do wieku.

Nie zawierają uformowanego mięsa, fałszywego mięsa z odpadów zwierzęcych, nie zawierają skrobi, galaretki i innych substancji wypełniających i klejących, bez dodatku cukrów i syropów. Bez substytutów, bez chemii. Brak dodatkowej wody. Bez chemii konserwantów, barwników i dodatków smakowych, tylko smak składników o naturalnej jakości - mięso.

Saszetka z mięsem. Uczciwy niemiecki produkt, taki sam dla niemieckiego i czeskiego kota.

Podstawowa i kompletna karma zapewnia kotowi wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia zdrowej jakości życia. Puszki i torebki MAC można stosować na wszystkich etapach życia kota, dostarczając wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym tauryny, wzbogaconej w minerały. Są one specjalnie dostosowane do potrzeb hodowanych i sterylizowanych kastrowanych kotów w domu. Zapobieganie chorobom dróg moczowych jest oczywiste w każdym wzorze MAC.

Wszystkie puszki i kieszenie MAC są wolne od ziarna - bez ziarna. W związku z tym rolnik może bezpiecznie wybierać smaki i zmieniać różne rodzaje puszek i kieszeni MAC, a tym samym różne mięsa zgodnie z gustem kota. Koty preferują więcej w jednej dawce paszy, więc MAC mogą zazwyczaj zawierać dwa różne rodzaje mięsa w jednej dawce.

Wynikiem tego jest wyjątkowa smakowitość i atrakcyjność dla każdego kota. Puszki i torebki MAC są również przydatne w każdej chwili jako dodatek czystego mięsa do każdej żywności, takiej jak aromat, wzbogacenie lub jako narzędzie do leczenia i edukacji, dla najlepszego związku między kotem i jej mężczyzną.


ZLOŽENIE: 
Masová kapsička pre mačky - 35 % teľacie mäso (teľacie srdce, teľacia pečeň, teľacie pľúca), 35 % hovädzie mäso (hovädzie srdce, hovädzie svalovina, hovädzia pečeň, hovädzie pľúca), brusnice (2%), minerálne látky (1%) , byliny (0.1%).

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY: 
Hrubý proteín 10.8 %, oleje a tuky 5.8 %, vláknina 0.4 %, popol 1.9 %, vlhkosť 80 %.

NUTRIČNÉ DOPLNKOVÉ HODNOTY: 
Vitamín D3 200 IE, Taurín 1.500 mg, Zinok ako síran zinočnatý monohydrát 15 mg, mangánu ako manganatý monohydrát síranu 3 mg, Jód ako jodičnan vápenatý bezvodý 0.75 mg.