MACs cat kapsa ENTE/SHRIMPS

100g Na magazynie > 5 szt 5,79 zł
+
Historia cen

Katalog: 2400288

Pokrowiec na mięso dla kotów

Nadaje się również dla wyjątkowo wrażliwego, wybrednego i słodkiego kota lub kota z problematycznym przyjmowaniem pokarmu - podczas choroby, wyczerpania, anoreksji, starości, karmienia piersią, ciąży. Aby osiągnąć maksymalną sprawność wystawową i zachować zdrowie do wieku.

Nie zawierają uformowanego mięsa, fałszywego mięsa z odpadów zwierzęcych, nie zawierają skrobi, galaretki i innych substancji wypełniających i klejących, bez dodatku cukrów i syropów. Bez substytutów, bez chemii. Brak dodatkowej wody. Bez chemii konserwantów, barwników i dodatków smakowych, tylko smak składników o naturalnej jakości - mięso.

Saszetka z mięsem. Uczciwy niemiecki produkt, taki sam dla niemieckiego i czeskiego kota.

Podstawowa i kompletna karma zapewnia kotowi wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia zdrowej jakości życia. Puszki i torebki MAC można stosować na wszystkich etapach życia kota, dostarczając wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym tauryny, wzbogaconej w minerały. Są one specjalnie dostosowane do potrzeb hodowanych i sterylizowanych kastrowanych kotów w domu. Zapobieganie chorobom dróg moczowych jest oczywiste w każdym wzorze MAC.

Wszystkie puszki i kieszenie MAC są wolne od ziarna - bez ziarna. W związku z tym rolnik może bezpiecznie wybierać smaki i zmieniać różne rodzaje puszek i kieszeni MAC, a tym samym różne mięsa zgodnie z gustem kota. Koty preferują więcej w jednej dawce paszy, więc MAC mogą zazwyczaj zawierać dwa różne rodzaje mięsa w jednej dawce.

Wynikiem tego jest wyjątkowa smakowitość i atrakcyjność dla każdego kota. Puszki i torebki MAC są również przydatne w każdej chwili jako dodatek czystego mięsa do każdej żywności, takiej jak aromat, wzbogacenie lub jako narzędzie do leczenia i edukacji, dla najlepszego związku między kotem i jej mężczyzną .


Skład:
56,5% kurczak (serca z kurczaka, wątróbka z kurczaka, żołądki z kurczaka, bulion z kurczaka), 21,2% kaczka (mięsień z kaczki, serca z kaczki, bulion z kaczki), 21,2% krewetki (krewetki, bulion krewetkowy), minerały (0,5% ), skorupki jaj (0,5%), mąka z wodorostów (0,1%).

Deklarowane funkcje jakości:
Białko surowe 10,2 %, tłuszcze 5,0 %, włókno 0,4 %, popiół 2,4 %, wilgotność 80 %.

 

Dodatkowe wartości odżywcze:
Witamina D3 200 IE, Tauryna 1.500 mg, Cynk jako monohydrat siarczanu cynku 20 mg, Mangan (manganoxid) 3 mg, Jod (KI) 0,2 mg.