MACs cat SASZETKA KRÓLIK / DRÓB

100g Na magazynie > 5 szt 5,82 zł
+
Historia cen

Katalog: 2400284

Pokrowiec na mięso dla kotów

Nadaje się również dla wyjątkowo wrażliwego, wybrednego i słodkiego kota lub kota z problematycznym przyjmowaniem pokarmu - podczas choroby, wyczerpania, anoreksji, starości, karmienia piersią, ciąży. Aby osiągnąć maksymalną sprawność wystawową i zachować zdrowie do wieku.

Nie zawierają uformowanego mięsa, fałszywego mięsa z odpadów zwierzęcych, nie zawierają skrobi, galaretki i innych substancji wypełniających i klejących, bez dodatku cukrów i syropów. Bez substytutów, bez chemii. Brak dodatkowej wody. Bez chemii konserwantów, barwników i dodatków smakowych, tylko smak składników o naturalnej jakości - mięso.

Saszetka z mięsem. Uczciwy niemiecki produkt, taki sam dla niemieckiego i czeskiego kota.

Podstawowa i kompletna karma zapewnia kotowi wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia zdrowej jakości życia. Puszki i torebki MAC można stosować na wszystkich etapach życia kota, dostarczając wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym tauryny, wzbogaconej w minerały. Są one specjalnie dostosowane do potrzeb hodowanych i sterylizowanych kastrowanych kotów w domu. Zapobieganie chorobom dróg moczowych jest oczywiste w każdym wzorze MAC.

Wszystkie puszki i kieszenie MAC są wolne od ziarna - bez ziarna. W związku z tym rolnik może bezpiecznie wybierać smaki i zmieniać różne rodzaje puszek i kieszeni MAC, a tym samym różne mięsa zgodnie z gustem kota. Koty preferują więcej w jednej dawce paszy, więc MAC mogą zazwyczaj zawierać dwa różne rodzaje mięsa w jednej dawce.

Wynikiem tego jest wyjątkowa smakowitość i atrakcyjność dla każdego kota. Puszki i torebki MAC są również przydatne w każdej chwili jako dodatek czystego mięsa do każdej żywności, takiej jak aromat, wzbogacenie lub jako narzędzie do leczenia i edukacji, dla najlepszego związku między kotem i jej mężczyzną .


SKŁAD:
80,4% drób (składający się z mięsa drobiowego, wątróbki drobiowej, serca drobiu, żołądków drobiowych, bulionu drobiowego), 18,4% królik (składający się z mięsa króliczego, serca królika, wątroby królika, nerek królika, bulionu z królika), 0,5% minerałów, 0,5% sproszkowane skorupki jaj, 0,1% kocimiętka, 0,1% mniszek lekarski

DEKLAROWANE JAKOSTNÉ ZNAKY: 
Białko surowe 10,8%, tłuszcze 6,1%, włókno 0,4%, popiół 2,0%, wilgotność 79 %.

 

DODATKOWE WARTOŚCI ODŹYWCZE:  
Witamina D3 200 IE, Tauryna 1.500 mg, Cynk jako monohydrat siarczanu cynku 20 mg, Mangan (manganoxid) 2,0 mg, Jod (KI) 0,2 mg