MENFORSAN biologiczny spot on na insekty

2ks NA ZAMÓWIENIE do 72 godzin 41,25 zł
+
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 5100728

Anti-pasożyt pipety dla psów
Ponieważ futro twojego psa jest idealnym schronieniem dla owadów, które są głównie w lecie staje się bardzo irytujące, wielu rolników szuka sposobu, aby pozbyć się tego problemu. Owady nie nękani psa i nam również mogą przekazywać różne choroby. Ten problem nie jest tylko długowłosego rasy, ale również tych, krótkowłosy, który może pomieścić owada o nazwie. „Zęby-paznokcie”.

Pasożyty nikogo to nie obchodzi, ale jak ich uniknąć? Profilaktyka jest niezbędna, na przykład w postaci przeciwpasożytnicze pipety, który może być idealnym rozwiązaniem dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki wyciągowi z geranium, olejek lawendowy Margos i zapewnia doskonałą ochronę przed roztoczami, pchłami i owadami latającymi. Kompozycja jest czysto fizyczne pipety tak, że ich stosowanie jest możliwe w psów ponad 3 miesiące u psów alergicznych konwencjonalnych środków owadobójczych. Pipeta jest stosowany miejscowo i zapewnia niezawodną ochronę do całych 30 dni. Zastosowanie nadaje przez cały rok. Nie są znane żadne przeciwwskazania lub skutki uboczne.
Tom 2 x 1,5 ml
Zastosowanie: 2 zawiera opakowanie plastikowe pipety 1,5 ml (pipetą) dla pojedynczej dawki. Podawać na skórze szyi i przed ramiona. Wyjmij pipety z etui. Trzymaj pipety do góry i złamać górną część i stosować na szyję. Użyj pipety bezpośrednio na skórę bez dodatkowych masaży i opróżnić zawartość w jednym miejscu.

Uwaga: Nie używać, jeżeli zwierzę ma mokrą sierść. Kąpieli lub mycia zwierząt dwa dni po podaniu, nie zmniejsza jego skuteczność.