W dniu 22 i 23 lipca biuro obsługi klienta będzie nieczynne. Przepraszamy za niedogodności.

MENFORSAN szampon eliminujący zapach sierści

300 ml Naskladníme do 48 hodin 45,62 zł
+

Zdarza się, że Twój owłosiony przyjaciel wraca ze spaceru wraz z "pachnącym" prezentem na sierści ? A ty rozpaczliwie szukasz szamponu, który usunie przykry zapach. A może wydaje się, że używany szampon nie jest wystarczająco dobry i pomimo kąpieli na sierści pozostaje nieprzyjemny zapach. Wypróbuj nowy Menforsan szampon dla psów, który nie tylko oczyści sierść ale także usunie nieprzyjemny zapach.

Nowy Niebieski Menforsan może pochwalić się nie tylko nowoczesną formułą, ale również wykorzystaniem naturalnych surowców do produkcji. Dzięki swojej kompozycji szamponem skupia się bezpośrednio na cząsteczek zapachowych, które są generowane przez włosy. W porównaniu do podobnych produktów działa dłużej i znacznie bardziej efektywne w walce z nieprzyjemnym zapachem.


Jego wielką zaletą jest jego uniwersalność. Zawartość kolagenu i naturalne PH sprawia, że szampon odżywia i nawilża, dzięki czemu włos i skóra odzyskuje naturalny , zdrowy wygląd. Może być stosowany u psów wszelkich ras, tak często jak jest to potrzebne.