MENFORSAN Szampon odstraszający PROSZEK

250 g NA ZAMÓWIENIE do 72 godzin 39,77 zł
+
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Puder Szampon odstraszający dla zwierząt z Menforsan oferuje idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, dla których woda do kąpieli z użyciem duży problem. Można go używać dla psów i kotów, ale także oczyścić fretki, świnki morskie i króliki. Jego zaletą jest to, że to się nazywa. Suche, bez spłukiwania szamponu. Nie ma potrzeby wody, które w szczególności koty, psy, ale również niektóre źle tolerowane. Szampon, ponieważ substancje czynne skutecznie usuwa z włosów jakichkolwiek zanieczyszczeń powierzchniowych, takich jak kurz, pochłania nadmiar sebum i włosy uwolniony od zarazków i bakterii, które są przyczyną nieprzyjemnego zapachu i niektórych chorób skóry.

Szampon nie tylko czyści, ale także dezynfekuje futro z naszych czworonożnych przyjaciół, i dodaje, przyjemny zapach. Zawarty wyciąg z indyjskiego drzewa Neem, z której nie wytwarza nimbový olej służy jako naturalny środek odstraszający owady, długiej jazdy pchły, kleszcze i roztocza i zapewniają naturalną ochronę repelent, który trwa aż do następnego suchej kąpieli.

Dzięki drobnym skład tego szamponu z efektu odstraszającego nadaje się dla małych zwierząt i ciężarnych lub karmiących samic z cienką i delikatną skórę, starych zwierząt i oczywiście tych, którzy boją się wody. Ten szampon docenią nawet w zimie, kiedy nie jest to, że zwierzę mogło ustydnout i złapać przeziębienie. Oczywiście nie jest zrównoważony pH.