PafDog Pig Pinky Zabawka dla psów wykonana ze skóry i juty

28 cm NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 52,89 zł
+
Historia cen
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1005381

Ekologiczna zabawka dla psów wykonana ze skóry naturalnej i juty.

Opis

Doris to ekologiczna zabawka wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów, bez użycia jakichkolwiek związków, które uwalniałyby się podczas żucia i mogłyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić psu. Prawdziwa szczotkowana skóra jest bardzo pachnąca i atrakcyjna dla psów. Uwierz, że Twój partner od razu się zakocha... Zabawka jest wypełniona naturalnymi włóknami juty i nie wydaje żadnego dźwięku.

Kluczowe właściwości

  • Wykonane z naturalnych materiałów
  • Wykonany ręcznie
  • Zabawka ekologiczna
  • Nie wydaje dźwięku
  • Nadaje się do pobierania i przeciągania

Więcej informacji

Ostrzeżenie: Należy jednak pamiętać, że jest to zabawka, więc służy do zabawy, a nie do jedzenia. Obowiązują więc te same zasady, co w przypadku innych zabawek - zawsze miej oko na swojego zwierzaka, a jeśli spróbuje połknąć kawałek zabawki lub nawet całą zabawkę, powstrzymaj go. Wszyscy wiemy, że żadna zabawka nie jest niezniszczalna. :-)

A jeśli masz w domu niszczyciela i nie chcesz, żeby w ciągu kilku minut rzucił się na zabawkę, możesz rzucić okiem na SPRAWDZONE METODY , jak oduczyć psa niszczenia zabawek.

Skóra, z której wykonane są zabawki, jest barwiona bezpiecznymi dla zdrowia barwnikami, które w kontakcie ze śliną lub wodą mogą się nieco rozluźnić. Ale nie musisz się martwić, to w żaden sposób nie zaszkodzi psu.

28. 10. 2023
  • Velmi kvalitní provedení a zatím drží!