PafDog Sup Joe Zabawka dla psów wykonana ze skórzanych i bawełnianych lin z dźwiękiem

46cm NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 52,4 zł
+
Historia cen
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1005559

Ekologiczna zabawka dla psów wykonana ze skóry naturalnej, lin jutowych i bawełnianych.

Opis

Joe to ekologiczna zabawka wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów, bez użycia jakichkolwiek składników wydzielających się podczas żucia i mogących w jakikolwiek sposób zaszkodzić psu. Prawdziwa szczotkowana skóra jest bardzo pachnąca i atrakcyjna dla psów. Uwierz, że Twój partner od razu się zakocha...
Zabawka posiada również ukrytą w środku butelkę z recyklingu, która po ugryzieniu wydaje „chrupiący” dźwięk.

Kluczowe właściwości

  • Wykonane z naturalnych materiałów
  • Wykonany ręcznie
  • Ekologiczna zabawka
  • Z dźwiękiem
  • Nadaje się do pobierania i przeciągania

Więcej informacji

Ostrzeżenie: Należy jednak pamiętać, że jest to zabawka, więc służy do zabawy, a nie do jedzenia. Obowiązują więc te same zasady, co w przypadku innych zabawek – zawsze miej oko na swojego zwierzaka i jeśli będzie próbował połknąć kawałek zabawki lub nawet całą zabawkę, powstrzymaj go. Wszyscy wiemy, że żadna zabawka nie jest niezniszczalna. :-)

A jeśli masz w domu niszczyciela i nie chcesz, aby w ciągu kilku minut zajął się zabawką, możesz zapoznać się ze SPRAWDZONYMI METODAmi , jak oduczyć psa niszczenia zabawek.

Skóra zastosowana w zabawkach jest barwiona na bezpieczne dla zdrowia kolory, które mogą lekko poluzować się w kontakcie ze śliną lub wodą. Ale nie musisz się martwić, nie zrobi to psu żadnej krzywdy.