Karmy dla psów Natural&Delicious

Sortuj według:top nazwa tani kosztowny
Marka / Typ

Polecamy

Inni

Wiek psa
Wielkość psa
Aktywność
Mięso
VET. diety
Čistokrevní
Rasa psa
Zbóż
Specifické potřeby
  • Marka / Typ:Natural&Delicious
anuluj wszystko

Bestsellery w kategorii:

PETKULT dog  MINI ADULT lamb/rice

PETKULT dog MINI ADULT lamb/rice

Na magazynie
53.46 zł
PETKULT dog  STARTER lamb/rice

PETKULT dog STARTER lamb/rice

Na magazynie
49.86 zł
Ibero NATURAL dog MAXI ADULT

Ibero NATURAL dog MAXI ADULT

Na magazynie
54 zł

Natural&Delicious

Historia Farminy sięga roku 1965, kiedy to w południowych Włoszech doktor Francesco Russo założył Russo Feed. Lata badań i rozwoju doprowadziły, że dziś firma produkuje 10 linii, pięć przeznaczonych dla kotów i pięć dla psów: Cibau, Team Breader Dog, Team Breader Cat, Ecopet, Fun Dog, Vet Life Formula Dog, Vet Life Formula Cat, Cimiao, Matisse oraz fun Cat.

Od początku powstania firmie przyświeca cel produkowania zdrowych karm, które zagwarantują dobre samopoczucie zwierząt, dla tego Farmina tworzy kompletne i zbilansowane pożywienie, które dostarcza psom i kotom w zależności od ich wieku, rasy oraz wagi odpowiednią ilość białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów. W procesie produkcji karmy firma wykorzystuje białka z kurczaka, jagnięciny oraz jaj. Suszone mięso obecne w produktach Farminy pochodzi od świeżo ubitych zwierząt, pozbawionych upierzenia oraz innych odpadów. To wszystko przyczynia się do tworzenia pokarmu z białkiem o wysokiej wartości biologicznej, którego strawność wynosi 95%. Ryby wykorzystywane przez Farmine pochodzą jedynie z połowów morskich w Skandynawii, a jagnięcina pochodzi z Nowej Zelandii. Mięso używane przez Farminę pochodzi od zdrowych zwierząt przeznaczonych do żywienia ludzi.

Karmy cechuje wyjątkowa smakowitość wynikająca z jakości składników oraz świeżości karmy, założeniem firmy jest nie magazynowanie towaru. Oznacza to, że produkt po wytworzeniu w ciągu 2 dni jest wysyłany do odbiorcy. Świeżo upieczone krokieciki, bez zbędnej chemii, oraz produktów modyfikowanych genetycznie, mogą trafić prosto do miski psa lub kota