NEKTON dog H

30g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 31,61 zł
+
120g Na magazynie 1 szt 85,86 zł
+
650g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 292,79 zł
+
Darmowa wysyłka

Witaminę poprawić jakość skóry i włosów dla wszystkich ras psów. Łatwe dozowanie!

NEKTON-Pies-H jest suplement witaminowy zawierający wszystkie ważne elementy, które psów organizm potrzebuje, ponadto wzbogacony jest przez zwiększenie dawki biotyny - około 2000000 mg / kg.

NEKTON-Pies-H zapewnia cudownie błyszczący płaszcz i działanie zapobiegawcze przed problemami skórnymi, niekorzystnych zmian w skórze i włosach. Ważną częścią składową tego dodatku, biotynę, wiąże się z wieloma ważnymi reakcjami przemiany materii w organizmie, wspomaga zdrowy rozwój, apetyt i reprodukcji.

Wielką zaletą, że NEKTON-Pies-H oferuje jest jego łatwość dawkowania. Jest oferowany jako proszek, który jest zawieszony w wodzie do picia lub dodawana do dawki pokarmowej. Dlatego nie ma potrzeby, aby monitorować, czy twój pies połknął pigułkę, odpowiednio. czy to gdzieś unikając odkrztuszanie.

NEKTON-Pies-H przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania, dopóki nie ma problemów z włosami lub pożądanego efektu. Następnie należy go wymienić przygotowanie nekton-dog-VM do codziennego użytku. Produkt jest rozpuszczalny w wodzie, albo można go dodawać do paszy.