NEKTON dog KEEP COOL

100g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 62,39 zł
+
250g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 139,11 zł
+
Darmowa wysyłka

Specjalny suplement diety dla psów i kotów na bazie naturalnej, przeznaczone do nerwowych, niespokojnych i agresywnych osób. Łatwe dozowanie!

NEKTON-Keep-cool został opracowany w oparciu o wymagania szkoły dla psów w Karlsruhe w Niemczech, który skupia się na pracy z psami, którzy wykazują wyzwanie zachowanie. Udane połączenie naturalnych składników, takich jak. Rumianku, imbiru i chmielu z witamin z grupy B i aminokwasów L-tryptofan, aby upewnić się, że psy i koty są łatwiejsze, aby uspokoić, do lepszej pracy z nimi i pociągiem, a także o wiele lepiej tolerować sytuacji stresowych.

Czy jest to krótkotrwały stres w postaci wizyt u lekarza weterynarii, podczas transportu lub fajerwerków, lub długotrwałego zaburzenia behawioralne lub agresji, NEKTON-Keep-cool jest znaczna pomoc.

NEKTON-keep-Cool jest weterynaria lub narkotyków jest więc swobodnie dostępne. NEKTON-keep-Cool jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.

To nie jest środek uspokajający, ale jest to produkt naturalny, że efekt długoterminowego na metabolizm zwierząt i umieszcza je w całkowitej ciszy i spokoju.

Wielkim atutem, który oferuje szeroki wybór NEKTON-Keep-jest jego łatwość dawkowania. Jest oferowany jako proszek, który jest dodawany do diety. Dlatego też nie ma potrzeby monitorowania czy kot lub pies połknięcia tabletki lub kapsułki, odpowiednio. czy to gdzieś unikając odkrztuszanie. Również nie kruszyć tabletek na proszek, czy jest to najlepsi przyjaciele nie chcą ich przyjąć. Użyj łyżkę dozującą dołączoną do każdego opakowania łatwo zmierzyć dokładną dawkę.