NEKTON dog NATURAL PLUS

100g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 93,26 zł
+
250g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 177,45 zł
+
Darmowa wysyłka
500g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 311,32 zł
+
Darmowa wysyłka

Kompletny odżywcze suplement L-karnityna dla psów, skład na bazie całkowicie naturalnego.
NEKTON-Natural Dog Plus to nowy suplement diety dla psów, które zawiera tylko naturalne składniki wszystko. Składniki te są również określane jako "wtórnych substancji roślinnych" lub "substancja biologicznie aktywny". Oni mają bardzo pozytywny wpływ na organizm, metabolizm energetyczny i trawienie. Oczywiście wpływa na organizm spożywcza psów i pracuje między innymi. Przed negatywnymi wpływami środowiska.


Drożdże zawarte w nekton-Natural Dog Plus przyjść organizm cenne aminokwasy, witaminy B i złożone włókno.
Bulwiasty, czasami nazywane topinambur znane są duże ilości inuliny i prebiotyków. Zdecydowanie popierają pozytywnych bakterii w jelitach.


Wodorostów Ascophyllum w ścianach komórkowych również zawierać prebiotyki (beta-glukany), a także rzadkie minerały morskie i jodu.


Asparagus stanowi źródło cennych fruktoolidosacharidů (FOS), które są wśród naturalnie występujących prebiotyków.
Podobnie ważnym rezerwuarem porów FOS i olejów.


Pomidory i marchew z nich karotenoidów (likopenu i beta-karoten), chroni komórki przed wolnymi rodnikami, używając naturalnych przeciwutleniaczy.


Siemię lniane zawiera kwasy tłuszczowe omega 3-6-9 organizm.


L-karnityna odgrywa ważną rolę w transporcie kwasów tłuszczowych w mitochondriach.
NEKTON-Natural Dog Plus to doskonałe połączenie istotnych elementów, które organizm potrzebuje, a które nie są zawarte w paszy konwencjonalnej.


NEKTON-Natural Dog-Plus przeznaczony jest do codziennego stosowania jako dodatek do paszy. Dodaje się go do dziennej porcji.