NEKTON dog VM

30g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 22,7 zł
+
120g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 76,44 zł
+
650g NA ZAMÓWIENIE do 48 godzin 284,35 zł
+
Darmowa wysyłka

Wysokiej jakości suplement witaminy i mineralne dla wszystkich ras psów. Łatwe dozowanie!

Witaminy, minerały i pierwiastki śladowe jest aktywna substancja biologiczna, że organizm nie może sam w sobie psy generują, lub nie jest w stanie wyprodukować w wystarczającej ilości. Dlatego ważne jest, aby dostarczyć te elementy psów diety. Wszystkie składniki w nekton-Dog-VM zostały starannie wybrane, dokładnie według naturalnych wymogów psów.

NEKTON-Pies-VM zapobiega problemów spowodowanych złym odżywianiem i pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm wszystkich ras psów. Podczas używania tego preparatu nie było psów w diecie, ponieważ nie uwzględnia żadnych innych preparatów witaminowych i mineralnych.

Wielką zaletą, że NEKTON-Pies-VM oferuje jest jego łatwość dawkowania. Jest oferowany jako proszek, który jest zawieszony w wodzie do picia lub dodawana do dawki pokarmowej. Dlatego nie ma potrzeby, aby monitorować, czy twój pies połknął pigułkę, odpowiednio. czy jest gdzieś nevyplivl.Nemusíte także kruszyć tabletek na proszek, jeśli jest to twój najlepszy przyjaciel nie chce ich przyjąć. Użyj łyżkę dozującą dołączoną do każdego opakowania łatwo zmierzyć dokładną dawkę.

NEKTON-Pies-VM jest przeznaczony do codziennego użytku jako istotnego uzupełnienia żywności. Produkt jest rozpuszczalny w wodzie, albo można go dodawać do paszy.