NEKTON dog KEEP COOL

100g NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 68,16 zł
250g NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 151,99 zł
Darmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1900126

Specjalny suplement diety dla psów i kotów na bazie naturalnej, przeznaczony dla osób nerwowych, niespokojnych i agresywnych. Łatwe dozowanie!

NEKTON-Keep-Cool został opracowany na podstawie wymagań szkoły dla psów w Karlsruhe w Niemczech, która koncentruje się na pracy z psami wykazującymi zachowania problemowe. Udane połączenie naturalnych składników, takich jak rumianek, imbir i chmiel z witaminami z grupy B i aminokwasem L-tryptofanem, zapewniło psom i kotom łatwiejsze uspokojenie, lepszą pracę i ćwiczenia, a także znacznie lepsze tolerowanie sytuacji stresowych.

Niezależnie od tego, czy jest to krótkotrwały stres w postaci wizyty u weterynarza, podczas transportu lub fajerwerków, czy też długotrwałe zaburzenie zachowania lub agresja, NEKTON-Keep-Cool jest znaczącym pomocnikiem.

NEKTON-Keep-Cool nie jest lekiem weterynaryjnym ani lekiem, więc jest swobodnie dostępny. NEKTON-Keep-Cool jest przeznaczony do długotrwałego użytkowania.

Nie jest to środek uspokajający, ale produkt czysto naturalny, który ma długotrwały wpływ na metabolizm zwierząt, a tym samym zapewnia im ogólne dobre samopoczucie i spokój.

Ogromną zaletą, jaką oferuje NEKTON-Keep-Cool, jest jego łatwe dozowanie. Oferowany jest w postaci proszku, który dodaje się do racji pokarmowej. Dlatego nie ma potrzeby monitorowania, czy Twój pies lub kot połknął tabletkę lub kapsułkę, lub czy gdzieś to wypluwają. Nie musisz też kruszyć tabletek na wypadek, gdyby Twoi najlepsi przyjaciele nie chcieli ich dobrowolnie wziąć. Używając łyżki dozującej dołączonej do każdego opakowania, możesz żartobliwie odmierzyć dokładną dawkę.

SKŁADNIKI:
Drożdże, serwatka, chmiel, rumianek, imbir.


DODATKI ODŻYWCZE / KG:
L-tryptofan 49.000 mg, tauryna 40.000 mg, niacynamid 8.000 mg, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 2.000 mg, kwas foliowy 15 mg, witamina B12 400.000 µg.


ANALIZA GWARANTOWANA:
Białko surowe 21.0%, tłuszcz surowy 1.2%, popiół surowy 43.8%, włókno surowe 1.7%.


DAWKOWANIE:
Dawkowanie w zależności od aktualnej wagi psa lub kota.
1-10 kg = 2.5 g NEKTON-Keep-Cool,
10-20 kg = 5 g NEKTON-Keep-Cool,
20-45 kg = 7.5 g NEKTON-Keep-Cool,
więcej niż 45 kg = 10 g NEKTON-Keep-Cool.

Wymieszać z karmą. Po 4 tygodniach zmniejszyć dawki o połowę.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 °C, nie przechowywać w lodówce!