NUEVO cat tacka STERILISED 85g

TŁUSZCZ, cielęcina, olej lniany NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 5,35 zł
+
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 2400409

Sekretem NUEVO jest wysoka zawartość najlepszego świeżego mięsa. Każda porcja zawiera co najmniej 60% mięsa. Wszystkie składniki zostały zatwierdzone do spożycia przez ludzi. Mięso, warzywa i zboża kupowane są od lokalnych producentów. Spełnia to warunki najkrótszego możliwego czasu dostawy i zachowania świeżości surowców.

Precyzyjna produkcja
Wszystkie składniki są przetwarzane na zimno, a szybkie napełnianie zapewnia utrzymanie wszystkich witamin i minerałów. Proces ten gwarantuje bardzo dobrą przyswajalność i dlatego jest odpowiedni także dla  kotów z
wrażliwym żołądkiem.
100% super premium
- Bez dodanych barwników - Bez konserwantów
- Bez dodatku polepszaczy smaku - Bez marnotrawstwa mięsa
- Bez chemicznych środków aromatyzujących - Brak substytutów białka zwierzęcego, takich jak soja
- Bez mączki kostnej - Opakowanie po 85 g

Nuevo tacka - mięsne kawałki z filetu jest zrobione z  najwyższej jakości mięsa z kurczaka, indyka lub łososia. Przepisy łączą wszystkie witaminy i minerały, aby dopasować się do naturalnej dziennej dawki. Do wyboru jest 9 wspaniałych wariantów, więc każdy z kotów znajdzie smak dla siebie.

NUEVO z 
filetu indyka  z cielęciną został zaprojektowany specjalnie dla potrzeb kotów po kastracji. Smaczna i zrównoważona dieta o obniżonej zawartości tłuszczu i z dodatkiem L-karnityny jest zalecana do zapobiegania nadwadze. DL-Metionina dostosowuje kwasowość moczu, aby zapobiegać kamieniom w moczu.

Skład: 60% mięsa (50% mięsa z indyka, wątroba z indyka, tłuszcz indyka, 10% cielęcina), 38,8% bulion, 1% składników mineralnych, 0,2% olej lniany = 100% składników Premium.

Składniki analityczne: Białko surowe 12,1% Tłuszcz surowy 5,9% Popiół 2,3% Włókno surowe 0,5%, wilgoci 76%.