NUEVO KITTEN 85g

KURCZAK,wołowina, olej lniany Na magazynie 3 szt 5,22 zł
+
Historia cen

Katalog: 2400411

Sekretem NUEVO jest wysoka zawartość najlepszego świeżego mięsa. Każda porcja zawiera co najmniej 60% mięsa. Wszystkie składniki zostały zatwierdzone do spożycia przez ludzi. Mięso, warzywa i zboża kupowane są od lokalnych producentów. Spełnia to warunki najkrótszego możliwego czasu dostawy i zachowania świeżości surowców.

Precyzyjna produkcja
Wszystkie składniki są przetwarzane na zimno, a szybkie napełnianie zapewnia utrzymanie wszystkich witamin i minerałów. Proces ten gwarantuje bardzo dobrą przyswajalność i dlatego jest odpowiedni także dla kotów z wrażliwym żołądkiem.
100% super premium
- Bez dodanych barwników - Bez konserwantów
- Bez dodatku polepszaczy smaku - Bez marnotrawstwa mięsa
- Bez chemicznych środków aromatyzujących - Brak substytutów białka zwierzęcego, takich jak soja
- Bez mączki kostnej - Opakowanie po 85 g

Nuevo tacka -  mięsne kawałki z fileta to najwyższej jakości mięso z kurczaka, indyka lub łososia. Przepisy łączą wszystkie witaminy i minerały, aby dopasować się do naturalnej dziennej dawki. Do wyboru jest 9 wspaniałych wariantów, więc każdy kot znajdzie coś dla siebie.

NUEVO kitten koncentruje się na zapewnieniu odpowiedniego odżywiania, aby wspierać wzrost zdrowych kociąt. Wysokiej jakości mięso drobiowe w połączeniu z wołowiny i olejem lnianym daje kociak wszystkie potrzebne składniki odżywcze dla zdrowego rozwoju.
 
Skład: 60% mięsa (50% kurczaka, wątroby kurczaka, tłuszcz z kurczaka, wołowiny 10%), 38,8% bulion, 1% składników mineralnych, 0,2% olej lniany = 100% składników Premium.

Składniki analityczne: Białko surowe 12,2% Tłuszcz surowy 5,6% Popiół 2,4% Włókno surowe 0,5%, wilgoci 76%.