MENFORSAN naturalny środek odstraszający owady

250ml margosa NA ZAMÓWIENIE do 24 h 52,43 zł
+
Darmowa wysyłka

Menforsan Naturalny środek odstraszający owady z wyciągiem z cytryny to idealne zabezpieczenie przed owadami i pasożytami. Zawiera wyciągi z konopi, cytryny i pelargonii, które zapobiegają pchłom, kleszczom, pluskwom, roztoczom, muchom, osom i komarom.

Kompozycja jest czysto naturalna, bez żadnych dodatkowych sztucznych perfum o zrównoważonym pH. Nie ma skutków ubocznych i dlatego jest bezpieczny w stosowaniu u ciężarnych samic, szczeniąt i zwierząt uczulonych na zwykłe środki owadobójcze. Odstraszacz Menforsana nadaje się do wszystkich wyścigów.

Spacery w przyrodzie zapewniają nas i naszych czworonożnych przyjaciół ryzyko, że podróż przyniesie doświadczenie w uzupełnieniu mieć żądło z osa lub komara lub bezpośrednio do każdego z niechcianych zwierząt, takich jak kleszcze potrzeby.

Nie tylko ludzie, ale także psy mogą sobie z tym nieprzyjemnym problemem przeszkadzać. Futro z psów jest czymś idealnym do życia. I nie muszą to być głównie rasy długowłose. Wyciągnięte kleszcze lub pchły powodują irytujące swędzenie u psa. Pies jest następnie ciągle drapie, jest niespokojne i może być denerwujące. Oprócz nieprzyjemnych owadów podrażnienia skóry może również transmitować wiele choroby wirusowe lub bakteryjne. Jeśli mamy chronić się różne repelenty, dlaczego nie udzielać pomocy podobną do naszych czworonożnych przyjaciół?

Dla ras średnich i dużych zalecamy zakup większego opakowania naturalnego odstraszacza. Zmniejszyć wytwarzanie odpadów poprzez zakup nowych butelek częste i znaczące korzyści w przypadku tego pakietu i korzystnej cenie.

Skład:

Woda oczyszczona, ekstrakty alkoholowe z konopi i cytronelowy zarobki pelargonii.

Zastosowanie:

Stosuj dwa razy dziennie lub przed każdym spacerem. Spryskaj je tyłem szyi, nóg i bioder.

Przeznaczony dla:

wszystkie rodzaje psów ciężarnych samic, szczenięta, psy są uczulone na wspólnych środków owadobójczych