fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Obroża przeciwpasożytnicza - DUALSERANT'S DUAL

Przeciwpasożytnicze obroża dla psów i kotów sierżanci Dual Action jest idealnym wyborem dla tych właścicieli, którzy chcą, aby ich czworonożnego przyjaciela w dłuższej perspektywie w celu ochrony przed atakami ekoparazitů ale nie chcą pływanie przeszkadza w specjalnych szamponach, czy nie są na pewno w przeciwpasożytniczych pipet. Przeciwpasożytnicze kołnierz jest bardzo skuteczny, a jednocześnie na tyle łagodny dla organizmu, który może być noszony w ciąży lub karmiących i psów lub szczeniąt i kociąt w wieku powyżej trzech miesięcy. Co więcej, jest wodoodporny i może wytrzymać bez żadnych trudności i nieplanowanej kąpieli w stawie podczas spacerów lub nieoczekiwanego ulewnym ulewy. Chroni psy i koty przez 6 miesięcy nie tylko przed kleszczami, ale także przed pchłami i wszystkimi ich stadiami rozwojowymi. Jeśli kołnierz jest rozplątany, po prostu umyj go wodą z mydłem i załóż ponownie. Wystarczy umieścić swój kark, dostosować długość kołnierza tak, że będzie miał około dwóch palców i ostatecznie odciąć wolny koniec siedmiu centymetrów na klipie.

Pełny opis produktu

Kołnierz Sergant jest agentem przeciwpasożytnicze do leczenia i zapobiegania inwazji pcheł i kleszczy u psów. Pchły giną w ciągu 24 godzin po ataku. Skuteczność przeciwko pchłom i atakom kleszczy przez 180 dni. Stosować u szczeniąt starszych niż 12 tygodni.

Składniki:
Propoxurum 2,16 g, Phenothrinum 720 mg, 720 mg Pyrodonum jeden kołnierz (60 cm).
 
Charakterystyka:
Substancje czynne są stopniowo uwalniane z nośnika. Produkt trwa 180 dni po otwarciu opakowania. Substancje czynne są prawie wchłaniane przez organizm, pozostają na powierzchni skóry i włosów przez kilka dni.
 
Zastosowanie:
Docelowe gatunki: psy (średnie rasy).
Ektopasożytniczych kołnierz dla psów, zabijania pasożytów zewnętrznych, szczególnie wszy (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) i kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp, Haemaphysalis spp.) Przez 180 dni po zastosowaniu.
 
Przeciwwskazania:
Nie stosować u szczeniąt do 12. tygodnia życia.
 
Skutki uboczne:
W wyjątkowych przypadkach nadwrażliwość na stosowane substancje może wystąpić u leczonych zwierząt lub u osób mających kontakt z leczonym zwierzęciem. W takich przypadkach zasięgnąć profesjonalnej pomocy medycznej i zdjąć kołnierz. Może być stosowany u zwierząt w ciąży i karmiących.
 
Uwaga:
W przypadku uczulenia, natychmiast zdejmij zwierzę z kołnierza i wypłucz zwierzę pod bieżącą wodą i delikatnym mydłem. U kotów należy unikać kontaktu z błoną śluzową. W przypadku kontaktu z oczami i błonami śluzowymi przemyć je wodą.
Unikaj kontaktu produktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie pozwalaj dzieciom bawić się obrożą. W przypadku kontaktu kołnierza ocznego natychmiast przepłukać dużą ilością wody.
Osoby o znanej nadwrażliwości na pyretroidy powinny unikać kontaktu z produktem leczniczym weterynaryjnym. W przypadku podrażnienia skóry i / lub podrażnienia oczu, należy zwrócić się o pomoc lekarską. Produkt nie może zanieczyszczać cieków wodnych, ponieważ może być niebezpieczny dla ryb i innych organizmów wodnych.
 
Metoda aplikacji:
Rozpakuj, dostosować długość kołnierza i zamocować kołnierz wokół szyi psa tak, że kołnierz będą dwa palce i nie może przesuwać nad głową zwierzęcia. Cięcia koniec kołnierza 7 cm na klamry. Kołnierz musi być na stałe rozłożony. W przypadku wystąpienia wysokich stężeń kleszczy na danym obszarze, można jednocześnie korzystać z dwóch wariantów przeciwpasożytnicze leczenia (np. Kołnierz + kąpiel w antiparazitním szamponu.). Po założeniu obroży umyć ręce. Kołnierz jest odporny na wodę, działa zarówno w ruchu, jak i w bezruchu.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji