Smycz RD REFLECTIVE bones DARK BLUE

1,2/1,8m NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 51,16 zł
Historia cen
2,5/1,8m NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 70,85 zł
Historia cen
1,5/1,8m NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 56,72 zł
Historia cen
2/1,8m NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 65,98 zł
Historia cen
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 7000811

Przewodnik RD - Bones Rfx - Tm. niebieski

Klasyczna smycz dla psa Red Dingo. Długość można łatwo regulować za pomocą suwaka w zakresie 1,0 - 1,8 m. Szerokość paska 12 mm.

Smycze posiadają bardzo cienki nylon w obszarze trzymania, co gwarantuje maksymalny komfort nawet właścicielom bardziej temperamentnych psów.

Smycze Red Dingo wykonane są z wysokiej jakości nylonowego paska. Krawędzie są gęsto tkane dla jeszcze większej odporności na ścieranie.

 

Wszyta taśma odblaskowa bardzo dobrze odbija światło uliczne, światła samochodów, rowerzystów itp. Gdy światło pada na smycz, odbija się ono znacznie od odblaskowych powierzchni - kostek.

Odblaskowa gama produktów Red Dingo znacząco przyczynia się do bezpieczeństwa Twoich czworonożnych przyjaciół podczas spacerów, nie tylko o zmierzchu i ciemności. Z produktami odblaskowymi Red Dingo będziesz oryginalny i zobaczysz!

Karabinki Red Dingo należą do najsilniejszych na rynku, a dzięki unikalnemu systemowi wymiany karabinek można łatwo wymienić. Smycz standardowo wyposażona jest w klasyczny karabinek Red Dingo. Pozostałe karabinki w kształcie psa można dokupić osobno. Więcej w kategorii Karabinki.

Koniec paska jest ustawiony pod kątem 20 stopni, dzięki czemu wszystkie połączenia są bardzo gładkie.