FALCO puszka FARMKA dog łosoś - 800g

Opis produktu

Są to ręcznie i rzetelnie włożone do wołowiny kawałki łososia. Zawiera łącznie 30% ręcznie układanych kawałków łososia w 70% mielonej wołowiny. Produkt może zawierać kości. Łosoś jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł kwasów tłuszczowych omega-3. Zawiera wysokiej jakości białka, które pełnią szereg ważnych funkcji w organizmie, m.in. pomagają w gojeniu ran, chronią zdrowie kości, korzystnie wpływają na sierść, utrzymują masę mięśniową podczas utraty wagi i starzenia. Regularne spożywanie łososia może zmniejszyć ryzyko chorób serca i naczyń krwionośnych.…

Historia cen Katalog Nr.: 1005641
Na magazynie > 5 szt

Inne warianty

Na magazynie 7,51 zł
Szczegółowy opis

Są to ręcznie i rzetelnie włożone do wołowiny kawałki łososia. Zawiera łącznie 30% ręcznie układanych kawałków łososia w 70% mielonej wołowiny. Produkt może zawierać kości.

Łosoś jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł kwasów tłuszczowych omega-3. Zawiera wysokiej jakości białka, które pełnią szereg ważnych funkcji w organizmie, m.in. pomagają w gojeniu ran, chronią zdrowie kości, korzystnie wpływają na sierść, utrzymują masę mięśniową podczas utraty wagi i starzenia. Regularne spożywanie łososia może zmniejszyć ryzyko chorób serca i naczyń krwionośnych.

Kości konserwowe nie są niebezpieczne, dzięki sterylizacji pod wysokim ciśnieniem i temperaturą są całkowicie miękkie i można je zmiażdżyć w palcach. Stanowią ważny element diety zwierzaka, ponieważ zawierają ważne minerały. Karmiąc karmę w puszkach zawierającą kości, hodowcy nie muszą kupować żadnych dodatkowych witamin zawierających minerały.

W jednej puszce znajdziesz zbilansowane proporcje witamin, minerałów i cennych substancji, dzięki połączeniu mięsa i podrobów.

Dieta psa powinna być zbilansowana, dlatego idealnie nadaje się łączenie mięsa z podrobami, które zawierają ważne witaminy i substancje.

FARMKA DOG jest odpowiednia nie tylko dla psów wszystkich kategorii wiekowych i wszystkich ras, ale także zwierząt obciążonych, ciężarnych i karmiących, a także zwierząt mających problemy z trawieniem i wagą.