FALCO puszka FARMKA dog mięsień - 800g

Opis produktu

Są to ręcznie i uczciwie włożone do wołowiny kawałki mięśni. Zawiera łącznie 30% ręcznie wkładanych kawałków mięśni w 70% mielonej wołowiny. Mięśnie charakteryzują się wysoką zawartością niezbędnych aminokwasów, żelaza i witaminy B2. Zawiera także białka wpływające na wzrost mięśni. Wspomaga mięśnie żujące, doskonale wpływa na kondycję i sierść. W jednej puszce znajdziesz zbilansowane proporcje witamin, minerałów i cennych substancji, dzięki połączeniu mięsa i podrobów.…

Historia cen Katalog Nr.: 1005643
Na magazynie > 5 szt

Inne warianty

Na magazynie 9,45 zł
Szczegółowy opis

Są to ręcznie i uczciwie włożone do wołowiny kawałki mięśni. Zawiera łącznie 30% ręcznie wkładanych kawałków mięśni w 70% mielonej wołowiny.

Mięśnie charakteryzują się wysoką zawartością niezbędnych aminokwasów, żelaza i witaminy B2. Zawiera także białka wpływające na wzrost mięśni. Wspomaga mięśnie żujące, doskonale wpływa na kondycję i sierść.

W jednej puszce znajdziesz zbilansowane proporcje witamin, minerałów i cennych substancji, dzięki połączeniu mięsa i podrobów.

Dieta psa powinna być zbilansowana, dlatego idealnie nadaje się łączenie mięsa z podrobami, które zawierają ważne witaminy i substancje.

FARMKA DOG jest odpowiednia nie tylko dla psów wszystkich kategorii wiekowych i wszystkich ras, ale także zwierząt obciążonych, ciężarnych i karmiących, a także zwierząt mających problemy z trawieniem i wagą.