FALCO puszka FARMKA dog wątroba - 800g

Opis produktu

Są to ręcznie i rzetelnie włożone do wołowiny kawałki wątroby. Zawiera łącznie 30% ręcznie układanych kawałków wątroby w 70% mielonej wołowiny. Wątroba jest biologicznie bardzo cenna i pożywna. Posiadają wysokie stężenie pierwiastków śladowych oraz witamin A, B, E w naturalnej postaci, które zapewniają zdrowy ruch. W jednej puszce znajdziesz zbilansowane proporcje witamin, minerałów i cennych substancji, dzięki połączeniu mięsa i podrobów.…

Historia cen Katalog Nr.: 1005642
Na magazynie > 5 szt

Inne warianty

Na magazynie 6,88 zł
Szczegółowy opis

Są to ręcznie i rzetelnie włożone do wołowiny kawałki wątroby. Zawiera łącznie 30% ręcznie układanych kawałków wątroby w 70% mielonej wołowiny.

Wątroba jest biologicznie bardzo cenna i pożywna. Posiadają wysokie stężenie pierwiastków śladowych oraz witamin A, B, E w naturalnej postaci, które zapewniają zdrowy ruch.

W jednej puszce znajdziesz zbilansowane proporcje witamin, minerałów i cennych substancji, dzięki połączeniu mięsa i podrobów.

Dieta psa powinna być zbilansowana, dlatego idealnie nadaje się łączenie mięsa z podrobami, które zawierają ważne witaminy i substancje.

FARMKA DOG jest odpowiednia nie tylko dla psów wszystkich kategorii wiekowych i wszystkich ras, ale także zwierząt obciążonych, ciężarnych i karmiących, a także zwierząt mających problemy z trawieniem i wagą.