Szampon (beaphar) FLEA bezpośrednio na pchły

200ml Na zamówienie 34,91 zł Pilnuj
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 5100067

Szampon do mycia psów z pchłami.

SKŁADNIKI:
Aqua, sodu laureth siarczan, alkohol, C9-11 pareth-6, metanol, perfumy, permetryna 0,2%, formaldehyd.


INSTRUKCJA UŻYCIA:
Odpowiednią ilość szamponu rozcieńczyć, sierść zwilżyć ciepłą wodą i wmasować w rozcieńczonym szamponie. Pozostaw na 2 minuty, następnie spłucz ciepłą, czystą wodą i dokładnie osusz psa ręcznikiem. Po zastosowaniu szamponu zalecamy profilaktycznie obrożę Beaphar przeciwko pchłom i kleszczom, dzięki czemu pies nie zostanie ponownie zaatakowany przez pasożyty.


DAWKOWANIE:
Wymagana ilość roztworu myjącego zależy od wielkości psa.

Mały pies (1,5-5 kg): 30 ml szamponu dodaj do 300 ml ciepłej wody.
Pies średni (5,1-15 kg): 50 ml szamponu dodać do 300 ml ciepłej wody.
Duży pies (15,1-30kg): 70 ml szamponu dodaj do 300 ml ciepłej wody.

Objętość jednej pełnej powieki szamponu to 35 ml.


ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przeczytaj informacje na etykiecie przed użyciem. Trzymać z dala od żywności, napojów i karmy dla zwierząt. Produkt zawiera formaldehyd. Działa drażniąco na skórę. Unikaj kontaktu ze skórą. Nakładając produkt na psa, używaj rękawiczek i umyj je po użyciu. Powoduje poważne uszkodzenie oczu.
W razie przypadkowego działania natychmiast przemyj je dużą ilością wody. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się, zasięgnąć porady lekarza. Działa silnie toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Unikać uwolnienia do środowiska.


OGŁOSZENIE:
Tylko dla zwierząt. Nie stosować u kotów, produkt jest toksyczny dla kotów! Nie stosować u szczeniąt poniżej 12 tygodnia życia, suk ciężarnych i karmiących.