Ładowalny mini piesek Tickless - różowy/złoty

Opis produktu

TICKLESS MINI DOG - Akumulatorowy ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla psów…

Historia cen Katalog Nr.: 1004800
NA ZAMÓWIENIE - Pilnuj Darmowa wysyłka

Inne warianty

NA ZAMÓWIENIE 217,94 zł
NA ZAMÓWIENIE 217,94 zł
Na magazynie 217,94 zł
NA ZAMÓWIENIE 217,94 zł
Szczegółowy opis

TICKLESS MINI DOG - Akumulatorowy ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla psów

TICKLESS® Mini skutecznie chroni Twojego zwierzaka bez użycia środków chemicznych. Jest mocniejszy i skuteczniejszy niż jakikolwiek inny odstraszacz ultradźwiękowy dostępny obecnie na rynku. Topowy design z kompleksową ochroną nawet dla najmniejszych zwierząt w mieście lub na świeżym powietrzu. Tak, można go także ładować, dzięki czemu możesz dłużej chronić swoich bliskich!

Urządzenie emituje impulsy ultradźwiękowe, które są niedostrzegalne dla ludzi i zwierząt domowych, ale zakłócają działanie kleszczy i pcheł, utrzymując je z dala od zwierzęcia. Zasięg działania wynosi około 2,5 metra. Urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim do celów profilaktycznych.

Ekologiczny, wolny od środków chemicznych i substancji zapachowych, całkowicie bezpieczny w użyciu nawet dla młodych, starszych, chorych lub ciężarnych zwierząt.

Na podstawie najnowszych badań terenowych możemy stwierdzić, że urządzenie jest skuteczne w walce z kleszczami aż w 94% bez użycia jakichkolwiek niebezpiecznych środków chemicznych! Aby uzyskać najskuteczniejszą ochronę w obszarach silnie zasiedlonych przez kleszcze, należy stosować Tickless razem ze zwykłym środkiem odstraszającym kleszcze.

Technologia TICKLESS® została poddana rygorystycznym testom, a jej skuteczność została potwierdzona w badaniu klinicznym na Wydziale Weterynaryjnej Mikrobiologii Medycznej i Chorób Zakaźnych Uniwersytetu Camerino we Włoszech.

Główne cechy TICKLESS MINI DOG

Skuteczność do 94% przeciwko kleszczom bez użycia środków chemicznych
Możliwość ładowania
Żadnych chemikaliów
Zaprojektowane specjalnie dla małych zwierząt
Zasięg działania: 2,5 metra
Funkcja oświetlenia nocnego zapewniająca widoczny komfort w nocy
Bezpieczny w użyciu nawet dla młodych, starszych, chorych lub ciężarnych zwierząt
Naukowo udowodnione
Rozwiązanie zapobiegawcze

Sposób użycia: Aby rozpocząć korzystanie z TICKLESS MINI, należy wykąpać zwierzaka szamponem przeciw kleszczom i pchłom (np. Szampon Animology Flea & Tick Shampoo) i usunąć wszelkie pozostałe pasożyty. Przed pierwszym użyciem ładuj urządzenie przez co najmniej 3 godziny. Wyjmij silikonowy pasek z pudełka i włóż go w boczny uchwyt urządzenia. Umieść pasek i urządzenie na obroży i przeciągnij pasek pod obrożą. Włóż pasek silikonowy z drugiej strony urządzenia. Po prawidłowym zamocowaniu TICKLESS® pozostaje bezpiecznie przymocowany do obroży. Aby zapewnić skuteczność działania, urządzenie powinno być zawsze przymocowane do obroży Twojego zwierzaka.

Kleszcze i pchły: czym są i jakie zagrożenia stanowią dla zwierząt domowych i ludzi

Kleszcze i pchły są pasożytami zewnętrznymi, są to pasożyty przyklejające się do powierzchni ciała. Ochrona siebie i naszych zwierząt przed takimi szkodnikami jest niezbędna, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób i infekcji.

W szczególności kleszcze (Rhipicephalus sanguineus) są głównym nosicielem choroby. Wysysają krew zakażonych zwierząt, wychwytują krętki i przekazują je nowym żywicielom, których później skubają. Kleszcze bezkrytycznie atakują wszystkie istoty stałocieplne, w tym ludzi. Ich ukąszenia nie są bolesne i dlatego często pozostają niezauważone. Po wgryzieniu w skórę działają jak pompa. Nieustannie wysysają i zwracają krew, więc ogromne ilości krwi mogą zostać zakażone dość szybko.

Ultradźwięki to idealne rozwiązanie w ochronie przed takimi szkodnikami jak kleszcze i pchły.

Zastosowanie technologii ultradźwiękowych jest idealnym rozwiązaniem do usuwania kleszczy i pcheł ze zwierząt domowych i ludzi podczas wszelkich czynności wykonywanych w kontakcie z naturą.

Przesyłane fale ultradźwiękowe wpływają wyłącznie na układ nerwowy kleszczy i pcheł. Są tak destrukcyjne, że zmuszone są opuścić gospodarza, zapobiegając nowemu atakowi. Prawdziwie ekologiczne rozwiązanie, które nie ma przeciwwskazań, ponieważ nie wykorzystuje żadnych potencjalnie szkodliwych środków chemicznych.