TICKLESS PET - Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla psów - Czarny

Opis produktu

TICKLESS PET - Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla psów…

Historia cen Katalog Nr.: 1004799
Na magazynie 1 szt Darmowa wysyłka

Inne warianty

NA ZAMÓWIENIE 140,49 zł
NA ZAMÓWIENIE 140,49 zł
NA ZAMÓWIENIE 140,49 zł
Szczegółowy opis

TICKLESS PET - Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla psów

TICKLESS to idealne rozwiązanie do odstraszania kleszczy podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu, pieszych wędrówek, prac ogrodniczych, polowań, spacerów lub biwakowania. Urządzenie działa na zasadzie emisji serii impulsów ultradźwiękowych, które są nieszkodliwe i niezauważalne dla ludzi i zwierząt, natomiast uciążliwe dla kleszczy i pcheł. To odstrasza je od zwierząt domowych. Zasięg działania wynosi około 1,5 metra. Ten wysoce skuteczny produkt działa głównie zapobiegawczo. TICKLESS to idealne rozwiązanie do odstraszania kleszczy i pcheł w całkowicie ekologiczny sposób i bez jakichkolwiek przeciwwskazań.

Przymocowując łatwe w obsłudze i małe urządzenie TICKLESS do obroży kota lub psa, możesz trzymać te niechciane pasożyty z dala od nich przez okres do 6 do 12 miesięcy po aktywacji, dzięki czemu Ty i Twoje zwierzę będziecie mogli cieszyć się przyrodą. Dzięki najnowszym badaniom terenowym możemy stwierdzić, że urządzenie jest skuteczne w walce z kleszczami na poziomie 94% bez użycia jakichkolwiek niebezpiecznych środków chemicznych!

Technologia urządzenia TICKLESS przeszła rygorystyczne testy, jej działanie zostało również potwierdzone badaniem klinicznym przeprowadzonym na Uniwersytecie w Camerino w 2012 roku.

Główne cechy TICKLESS PET

Bez chemii
Dzięki ultradźwiękom trzymają pasożyty jak najdalej od zwierząt domowych
Ochrona aż do 12 miesięcy
Wbudowany akumulator litowo-jonowy
Zasięg działania: 1,5 metra
Certyfikat IP13 - Wilgoć nie uszkodzi urządzenia, ale urządzenie nie jest wodoodporne!

Kleszcze i pchły: czym są i jakie zagrożenia stanowią dla zwierząt domowych i ludzi

Kleszcze i pchły są pasożytami zewnętrznymi, są to pasożyty przyklejające się do powierzchni ciała. Ochrona siebie i naszych zwierząt przed takimi szkodnikami jest niezbędna, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób i infekcji.

Głównym nosicielem choroby są kleszcze (Rhipicephalus sanguineus). Wysysają krew zakażonych zwierząt, wychwytują krętki i przekazują je nowym żywicielom, których później skubają. Kleszcze bezkrytycznie atakują wszystkie istoty stałocieplne, w tym ludzi. Ich ukąszenia nie są bolesne i dlatego często pozostają niezauważone. Po wgryzieniu w skórę działają jak pompa. Nieustannie wysysają i zwracają krew, więc ogromne ilości krwi mogą zostać zakażone dość szybko.

Ultradźwięki to idealne rozwiązanie w ochronie przed takimi szkodnikami jak kleszcze i pchły.

Zastosowanie technologii ultradźwiękowych jest idealnym rozwiązaniem do usuwania kleszczy i pcheł ze zwierząt domowych i ludzi podczas wszelkich czynności wykonywanych w kontakcie z naturą.

Przesyłane fale ultradźwiękowe wpływają wyłącznie na układ nerwowy kleszczy i pcheł. Są tak destrukcyjne, że zmuszone są opuścić gospodarza, zapobiegając nowemu atakowi. Prawdziwie ekologiczne rozwiązanie, które nie ma przeciwwskazań, ponieważ nie wykorzystuje żadnych potencjalnie szkodliwych środków chemicznych.