TICKLESS PET - Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla psów - Pomarańczowy

Opis produktu

TICKLESS PET - Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla psów…

Historia cen Katalog Nr.: 1004802
NA ZAMÓWIENIE - Pilnuj Darmowa wysyłka

Inne warianty

NA ZAMÓWIENIE 140,49 zł
NA ZAMÓWIENIE 140,49 zł
Na magazynie 140,49 zł
Szczegółowy opis

TICKLESS PET - Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla psów

TICKLESS to idealne rozwiązanie do odstraszania kleszczy podczas uprawiania sportu na wolności, podczas podróży, podczas pracy w ogrodzie, na polowaniu, podczas spaceru czy biwakowania. Urządzenie działa na zasadzie emisji serii impulsów ultradźwiękowych, które są nieszkodliwe i niezauważalne dla ludzi i zwierząt, natomiast uciążliwe dla kleszczy i pcheł. To odstrasza je od zwierząt domowych. Zasięg działania wynosi około 1,5 metra. Ten wysoce skuteczny produkt działa głównie zapobiegawczo. TICKLESS to idealne rozwiązanie do odstraszania kleszczy i pcheł w całkowicie ekologiczny sposób i bez jakichkolwiek przeciwwskazań.

Przymocowując łatwe w obsłudze i małe urządzenie TICKLESS do obroży kota lub psa, możesz trzymać te niechciane pasożyty z dala od nich przez okres do 6 do 12 miesięcy po aktywacji, dzięki czemu Ty i Twoje zwierzę będziecie mogli cieszyć się przyrodą. Dzięki najnowszym badaniom terenowym możemy stwierdzić, że urządzenie jest skuteczne w walce z kleszczami na poziomie 94% bez użycia jakichkolwiek niebezpiecznych środków chemicznych!

Technologia urządzenia TICKLESS przeszła rygorystyczne testy, jej działanie zostało również potwierdzone badaniem klinicznym przeprowadzonym na Uniwersytecie w Camerino w 2012 roku.

Główne cechy TICKLESS PET

Bez środków chemicznych
Dzięki ultradźwiękom trzymają pasożyty jak najdalej od zwierząt domowych
Ochrona aż do 12 miesięcy
Wbudowany akumulator litowo-jonowy
Zasięg działania: 1,5 metra
Certyfikat IP13 - Wilgoć nie uszkodzi urządzenia, ale urządzenie nie jest wodoodporne!

Kleszcze i pchły: czym są i jakie zagrożenia stanowią dla zwierząt domowych i ludzi

Kleszcze i pchły są pasożytami zewnętrznymi, są to pasożyty przyklejające się do powierzchni ciała. Ochrona siebie i naszych zwierząt przed takimi szkodnikami jest niezbędna, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób i infekcji.

Głównym nosicielem choroby są kleszcze (Rhipicephalus sanguineus). Wysysają krew zakażonych zwierząt, wychwytują krętki i przekazują je nowym żywicielom, których później skubają. Kleszcze bezkrytycznie atakują wszystkie istoty stałocieplne, w tym ludzi. Ich ukąszenia nie są bolesne i dlatego często pozostają niezauważone. Po wgryzieniu w skórę działają jak pompa. Nieustannie wysysają i zwracają krew, więc ogromne ilości krwi mogą zostać zakażone dość szybko.

Ultradźwięki to idealne rozwiązanie w ochronie przed takimi szkodnikami jak kleszcze i pchły.

Zastosowanie technologii ultradźwiękowych jest idealnym rozwiązaniem do usuwania kleszczy i pcheł ze zwierząt domowych i ludzi podczas wszelkich czynności wykonywanych w kontakcie z naturą.

Przesyłane fale ultradźwiękowe oddziałują wyłącznie na układ nerwowy kleszczy i pcheł. Są tak destrukcyjne, że zmuszone są opuścić gospodarza, zapobiegając nowemu atakowi. Prawdziwie ekologiczne rozwiązanie, które nie ma przeciwwskazań, ponieważ nie wykorzystuje żadnych potencjalnie szkodliwych środków chemicznych.