Trovet dog (dieta) Dental Mini

2,5kg NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 89,67 zł
+
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1000220

Kompletna Dieta dla dorosłych psów ras małych z problemem lub tendencją do chorób przyzębia, a w szczególności do:

Ochrona dziąseł i zębów

Kamień nazębny i płytka nazębna

Nieprzyjemny zapach z pyska

 Zalety:

Usuwa płytkę nazębną i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego

Granulat karmy o elastycznej strukturze, który nie rozpada się przyczyniając się do mechanicznego usuwania płytki nazębnej, oraz redukcji już istniejącego kamienia nazębnego

Nutraceutyki wykazują działanie przeciwbakteryjne a także zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi z jamy ustnej.

Dodatkowe składniki (cynk, niski poziom wapna) uniemożliwiają tworzenie się minerałów kamienia nazębnego. Aktywne składniki diety wykazują działanie przeciwbakteryjne i hamują rozwój bakterii biorących udział w powstawaniu paradontozy oraz nieprzyjemnemu zapachowi (ksylitol, olej eukaliptusowy, lizozym, laktoferyna, laktoperoksydaza). Znajdująca się w diecie zielona herbata i witamina E wykazują działanie przeciwutleniające.

 

Skład:
zboża, mięso i pochodne produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały, nasiona. Zawiera przeciwutleniacze i konserwanty dopuszczone w UE

Analiza: białka 22%, tłuszcz 14%, błonnik 7,6%, popiół 4,6%, Ca 0,75%, P 0,75%, K 0,6%, Na 0,27%. Dodane składniki w kg: witamina A 15 000 IU, witamina D3 2 000 IU, witamina E (dl-Alpha-Tocopherolacetate) 500 mg, witamina C (L-ascorbic acid phosphate) 350 mg, Zn jw postaci siarczanu cynku, monohydrat 220 mg.

Informacje uzupełniające: TROVET Dental jest kompletną karmą dostępny tylko na receptę od weterynarza. Karmę możemy podawać zwierzęciu przez całe jego życie.