PURINA dog chow ADULT MIĘSO

Przepraszamy, ale niestety, ten produkt nie jest już w naszej ofercie. Proszę wybierać spośród podobnych produktów w menu po lewej stronie, można się też również zainspirować towarem, któr z tym produktem kupili inni.

Katalog: 1236

Purina Dog chow jest premiową karmą bogatą we wysokiej jakości mięso, które razem z pełnoziarnistymi zbożami lub ryżem tworzy podstawę karm pokrywających potrzeby psów wszystkich ras i wszystkich kategorii wiekowych. Chrupiąca struktura granulek Dog chow pomaga utrzymywać czyste zęby i wspiera dobrą higienę jamy ustnej. Specjalna kombinacja granulek dwóch różnych wielkości, które wystepują we wszystkich recepturach linii Dog chow, pomaga zaspokajać potrzeby psów bez względu na rasę, wiek i warunki życia psa.

Układ pokarmowy: receptury Dog chow zawierają ryż oraz naturalny błonnik z cykorii i miąższu buraczanego. Ryż polepsza strawialność pokarmu. Cykoria jest źródłem naturalnych probiotyków, które zwiększają ilość "dobrych" bakterii w jelitach i wspierają zdrowie układu pokarmowego. Miąższ buraczany jest dobrze znany ze względu na swoją własność polepszania jakości odchodów.

Skład: zboża (min. 4% ryżu w białych granulkach), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% drobiowego mięsa), inne produkty pochodzenia roślinnego (min. 0,5% miąższu buraczanego), oleje i tłuszcze, minerały, warzywa (min. 0,5% cykorii), tłuszcz 12,0%, białka 25%, popiół 7,0%, błonnik 2,5%, wapń 1,2%, fosfor 0,9%.