WHISKAS kieszeń 4 szt. CASSEROLE w galarecie

Klasyczny wybór już WYPRZEDANO 8,63 zł
Wybór drobiu Na magazynie > 5 szt 8,63 zł
+

Katalog: 2400388

Duszone soczyste kawałki. Kompletna karma dla dorosłych kotów.

WYBIERZ WYBÓR

    
Kurczak - składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% kurczaka), ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne z ryb, różne cukry, minerały.
    
Duck - Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% kaczki), ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne z ryb, różne cukry, minerały.
    
Drób - Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% drobiu) ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne z ryb, różne cukry, minerały.
    
Turcja - Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% indyka), ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne z ryb, różne cukry, minerały.

WYBÓR KLASYCZNY

    
Kurczak - składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% kurczaka), ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne z ryb, różne cukry, minerały.
    
Wołowina - składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% wołowina), ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne z ryb, różne cukry, minerały.
    
Jagnięcina - składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% jagnięciny) ekstrakty białka roślinnego, ryby i produkty uboczne z ryb, różne cukry, minerały.
    
Drób - Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% drobiu), ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne z ryb, różne cukry, minerały.

WYBÓR RYB

    
Łosoś - składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne ryb (4% łososia), różne cukry, minerały.
    
Tuńczyk - Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne ryb (4% tuńczyka), różne cukry, minerały.
    
Dorsz szałwii - Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne ryb (4% dorsza, ciemne cukry, minerały.
    
Biała ryba - Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty uboczne ryb (4% białej ryby), różne cukry, minerały.

Składniki analityczne: białko 12,5%, tłuszcz 2,5%, substancje nieorganiczne 1,2%, włókno 0,2%, wilgotność 83%

Dawkowanie: 4-funtowy kot potrzebuje 3,5 tabletki dziennie. W przypadku kotów z nadwagą zmniejsz dzienną ilość karmy. Podawać w temperaturze pokojowej