fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Aatu Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Aatu to karma produkowana przez brytyjską firmę Pet Food UK Ltd, która jako pierwszą na świecie wyprodukowała karmę bez białego glutenu, opartą na wysoce skondensowanym mięsie, jarzynach, owocach i ziołach. Do wyprodukowania 1 kg karmy zostaje użyte 2 kg składników. Karma zawiera 80% mięsa i 20% specjalnej, jedynej na rynku mieszanki 8 warzyw, 8 jarzyn i 8 ziół, bez sztucznych barwników, sztucznych konserwantów, sztucznych aromatów i bez składników modyfikowanych genetycznie. Karma opiera się na jednym wyselekcjonowanym źródle białka, przygotowywana jest ręcznie w niewielkich partiach ze składników pochodzących z regionalnych, brytyjskich gospodarstw. Karma Autu nie zawiera : zbóż, białych ziemniaków, czy białego glutenu, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych.

Jesteśmy przekonani, że karmy firmy Aatu to jeden z najlepszych produktów jaki oferuje współczesny rynek karm dla zwierząt, stworzony zgodnie z filozofią naturalnego, zdrowego żywienia psów i kotów. Jeżeli można znaleźć suchą karma, która jest odzwierciedleniem pierwotnego pożywienia drapieżnika jakim jest pies i kot, to karmy Aatu z pewnością się do nich zaliczają.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji