ALAVIS CALMING

30tbl. Na magazynie 5 szt 54,19 zł
+
Historia cen

Katalog: 1900024

ALAVIS ™ Calming jest przeznaczony dla psów i kotów, które wykazują nerwowość, nadpobudliwość, niepokój lub reagują na stres środowiskowy.

ALAVIS ™ Calming zawiera unikalną kompozycję substancji wspierających zrównoważone zachowanie psów i kotów.

ALAVIS ™ Calming pomaga uspokoić bez wpływu na osobowość lub aktywność zwierzęcia.

Substancje czynne w ALAVIS ™ Uspokajające:

Tiamina (witamina B 1), C 3 ™, L-teanina

Tiamina
Tiamina jest witaminą B1, która jest niezbędną częścią odżywiania i jest rozpuszczalna w wodzie. W szczególności wpływa na centralny układ nerwowy i wywołuje niepokój. Wraz ze wzrostem stresu i wysiłku wzrasta jego potrzeba. Ponieważ organizm nie magazynuje tej witaminy, musi być częścią diety.

C 3
C 3 ™ to opatentowany kompleks siary. Jest izolowany z białka mleka - kazeiny i jest znany ze swoich kojących efektów.

L-teanina
L-teanina jest aminokwasem, który poprzez bezpośrednie działanie w mózgu wywołuje stan głębokiego relaksu bez senności. Działa uspokajająco i pomaga w zmniejszeniu stresu i lęku. Wpływa na układ nerwowy na depresję i fobię. Pomaga zrelaksować umysł i wywołać dobre samopoczucie, działając na neuroprzekaźniki mózgu, dopaminę i serotoninę.

ALAVIS ™ Calming jest zalecany do:

 • koty i psy małych ras, które wykazują nerwowość, nadpobudliwość, niepokój lub reagują na stres środowiskowy, w szczególności:
  • podczas fajerwerków i burz
  • podczas zmiany środowiska
  • podczas wizyty u weterynarza
  • podczas przeprowadzki lub podróży
  • na większe wizyty lub uroczystości
  • w stresie samotności i nudy

Zawartość aktywnego składnika na tabletkę:

 • Tiamina - 67 mg
 • C 3 ™ -11 mg
 • L-teanina - 10,5 mg

Substancje pomocnicze: drożdże piwne, olej rzepakowy, aromat wątróbki drobiowej, kwas cytrynowy, gliceryna, naturalne mieszane tokoferole (witamina E), kwas propionowy, opatentowana mieszanka: maltodekstryna, alginian sodu i siarczan wapnia, ekstrakt rozmarynu, krzemionka, lecytyna sojowa, warzywo olej

Dawkowanie:

Do 10 kg masy psa i kota na jedną miękką tabletkę do żucia dziennie. W czasach zwiększonego stresu można bezpiecznie podwoić lub potroić dawkę w razie potrzeby. Zaleca się podawanie go od pół godziny do godziny przed spodziewanym stresem.

Sposób podawania : Tabletki podaje się codziennie lub w razie potrzeby zgodnie z zalecaną dawką. Tabletki mają smak wątróbki drobiowej i są akceptowane przez zwierzęta jako uczta.

Czas użytkowania: nieograniczony w czasie. Nie zgłoszono poważnych działań niepożądanych podczas długotrwałego podawania.

22. 09. 2022

cesta autem v klidu, noc po dlouhé jízdě autem v klidu, náš psík spinkal a byl klidný!

14. 04. 2020

Zatím pejskovi dávám krátkou dobu.